Відбулося 72 засідання виконавчого комітету Звягельської міської ради

26 Липня 2023, 11:21

Сьогодні, 26 липня, відбулось чергове 72 засідання виконавчого комітету Звягельської міської ради.

Відповідно до порядку денного розглянуто 17 питань, що стосуються життєдіяльності громади та підтримки її жителів.

Виконавчий комітет заслухав аналіз діяльності зубопротезного відділення КНП «Стоматологічна поліклініка» Звягельської міської ради за І півріччя 2023 року, який надав директор медичної установи Віктор Пашкевич.

За звітний період надходження від діяльності відділення (5,75 штатних одиниць) склали 495 820,00 грн, з них пільгове зубопротезування – 248 910,00 грн; надання платних послуг зубопротезування – 246 910,00 грн. Надано зубопротезних послуг 123 особам, з них за пільгами – 70 пацієнтам.

Як зазначалося, зубопротезування пільгових категорій громадян здійснюється згідно з Порядком надання пільг із зубопротезування окремим категоріям громадян, що передбачено чинним законодавством України, а саме:

– особам з інвалідністю внаслідок війни (позачергово);

– учасникам бойових дій (першочергово);

– особам, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, загиблого (померлого) Захисника (Захисниці) України (першочергово);

– особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорій 1, 2 та 3 категорій (позачергово);

– ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, Національної поліції України, податкової міліції, Бюро економічної безпеки України, державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України, служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (першочергово);

– особам з інвалідністю І та ІІ груп (на підставі індивідуальних програм реабілітації);

– колишнім неповнолітнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання (першочергово);

– дружинам (чоловікам) померлих жертв нацистських переслідувань (першочергово);

– ветеранам праці (першочергово);

– постраждалим учасникам Революції гідності (першочергово);

– особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;

– особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.

Пільги із зубопротезування надаються з періодичністю один раз на три роки у сумі, що не перевищує 4000 грн на одну особу одноразово. У разі, якщо пільговик бажає отримати послуги понад встановлену порядком вартість, доплата різниці у вартості послуг здійснюється за рахунок власних коштів пільговика. Ці умови обумовлені прийнятою рішенням міської ради Комплексною програмою  «Соціальний захист» на 2022-2026 роки.

Стати на «чергу» громадяни можуть в зубопротезному відділенні, яке знаходиться за адресою: вул. Н. Оржевської, 13, 4-й поверх.

Тарифи на ортопедичну стоматологічну допомогу, за якими нині працює відділення, були затверджені у грудні 2021 року. Тому підприємство ініціювало перед виконавчим комітетом погодження нових тарифі та їх підвищення в середньому на 25 відсотків.

Перегляд тарифів обумовлений незалежними від господарської діяльності установи причинами: збільшення гарантованого державою мінімального рівня заробітної плати медичним працівникам; збільшення розміру обов’язкових відрахувань до соціальних фондів; зростання цін на основні стоматологічні матеріали та ріст вартості комунальних послуг й енергоносіїв.

Після детального обговорення члени виконкому підтримали рішення «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги комунальному некомерційному підприємству «Стоматологічна поліклініка» Звягельської міської ради».

З повним текстом рішення та переліком тарифів на платні медичні послуги можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту Звягельської міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/ після його підписання та оприлюднення в терміни, передбачені чинним законодавством.

 

Виконавчим комітетом міської ради вкотре розглянуто та прийнято рішення щодо надання адресної грошової допомоги на оздоровлення дітям військових. Цього разу з бюджету міської територіальної громади спрямовано 1 095 000 грн з метою оздоровлення 170 дітей.

Погоджено надання адресної грошової допомоги громадянам на лікування у сумі 313 200 грн, а також громадянам у зв’язку із ракетними обстрілами під час агресії рф.

 

З метою ведення обліку фонду захисних споруд цивільного захисту громади та проведення комплексу заходів щодо їх готовності до використання населенням, рішенням виконавчого комітету затверджено фонд захисних споруд цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади – сховищ, протирадіаційних та найпростіших укриттів. Балансоутримувачів зобов’язано  забезпечити цілодобовий доступ для населення та утримувати укриття в готовності та належному стані.

 

Також на засіданні виконавчого комітету міської ради прийняті рішення про:

  • захист прав та законних інтересів дітей;
  • захист житлових і майнових прав дітей;
  • надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  • захист житлових і майнових прав недієздатних;
  • квартирні питання;
  • передачу та оренду майна комунальної власності;
  • затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

 

З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/ .

 

Пряма трансляція 72 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/F7ArxcLloBk .

Чат-бот Гаряча лінія