Відбулося 81 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

9 Жовтня 2019, 15:53

09 жовтня 2019 року у великій залі Будинку рад під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулося 81 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 17 членів виконавчого комітету із 21, які затверджені рішенням міської ради.

На початку засідання, на розгляд якого було внесено 17 питань, присутнім було представлено новопризначеного начальника Новоград-Волинського ВП ГУПНП в Житомирській області Миколу Заровного.

Першим розглянули питання «Про початок опалювального сезону 2019-2020 років». Про підготовку галузей господарського комплексу міста проінформував начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук. Співдоповідачами виступили в.о. директора КП міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» Віталій Діхтієвський, а також керівники виконавчих органів міської ради щодо галузей освіти, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, культури.

Відтак, опалювальний сезон 2019-2020 років в Новоград-Волинській міській ОТГ вирішено розпочато з 09 жовтня. Опалення КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання», об’єктів соціальної сфери та житлового фонду міста здійснюватиметься у нічний час з 20:00 до 08:00 год. при температурі +8оС, в разі зменшення середньодобової температури навколишнього середовища нижче +8оС протягом трьох діб опалення буде проводитися цілодобово.

Також рішенням виконавчого комітету міської ради встановлено тариф на теплову енергію для ТОВ «Альтеренерго», що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії та надається для КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне обєднання» та Новоград-Волинського міжрайонного відділу Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», що знаходяться на території Новоград-Волинської міської ОТГ – 1 464,06 грн./Гкал з ПДВ. Тариф вводиться в дію з дня офіційного оприлюднення даного рішення.

Ще одним рішенням виконавчого комітету погоджено встановлення меморіальної дошки в пам’ять про Козака Віктора Олександровича – старшого сержанта Збройних Сил України, командира першого відділення застави з підготовки начальників прожекторних станцій, на адміністративній будівлі Майстрівського старостинського округу (вул. Ватутіна, 14) за рахунок коштів міського бюджету. Зазначимо, що відкриття меморіальної дошки відбудеться в рамках відзначення Дня захисника України 11 жовтня о 10:00 год. у с. Майстрів.

Членами виконавчого комітету міської ради прийнято рішення «Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад». Потенційні суб’єкти співробітництва: Городницька селищна, Брониківська, Піщівська, Чижівська, Стриєвська сільська об’єднані територіальні громади. Мета співробітництва: розроблення та реалізація проекту з впровадження комплексної програми заходів задля покращення і підвищення рівня безпеки в громадах, а також гарантування та забезпечення прав та законних інтересів жителів громад Новоград-Волинського району Житомирської області в сфері створення безпечного та комфортного суспільного простору.

Крім того, було розглянуто ряд поточних питань та заслухано ряд інформацій, в тому числі про: результати розслідування щодо крадіжки майна КП міської ради «Шляхрембуд»; надання дозволів на встановлення сіті-лайтів у місті; власників усіх засобів реклами у місті; стан організації у місті паркування транспортних засобів.

Зокрема, про результати розслідування щодо крадіжки майна КП міської ради «Шляхрембуд» проінформував перший заступник міського голови, голова комісії з проведення службового розслідування за фактами крадіжки комунального майна Сергій Колотов. Як підкреслив Сергій Юрійович, метою комісії було вивчення причин скоєння зазначеного злочину. Отож, комісією було встановлено, що з 1 квітня 2019 року на об’єкті була відсутня будь-яка охорона, так як охоронці написали заяви на звільнення. Також було встановлено, що звітність про попит на робочу силу (вакансії) охоронців від КП «Шляхрембуд» до міського центру зайнятості не подавалась, на об’єкті не було відеоспостереження та договори з іншими організаціями, що надають послуги з охорони, укладені не були. Отож, за висновком комісії відсутність охорони на об’єкті стала головною причиною здійснення крадіжки.

Також по даному факту доповів заступник начальника – начальник слідчого відділення Новоград-Волинського ВП ГУПНП в Житомирській області Іван Запоточний, який зазначив, що всі відомості внесені до Єдиного реєстру досудового розслідування. Підрозділами поліції вживаються заходи по встановленню місця збуту викраденого майна, встановлення особи, яка вчинила правопорушення та пошуку можливих свідків події.

За результатами засідання було дано ряд протокольних доручень. Чергове засідання виконавчого комітету міської ради планується провести 13 листопада.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія