Відбулося 85 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання

27 Грудня 2023, 13:57

27 грудня відбулося чергове 85 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання. В ході засідання розглянули 13 питань порядку денного.

Рішенням виконавчого комітету встановлено та не будуть застосовані тарифи на ритуальні послуги, що надає комунальне підприємство Звягельської міської ради ,,Звягельсервіс“.
На період воєнного стану на території України ця послуга надаватиметься за тарифами, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року, а саме:
• Оформлення договору – замовлення на організацію та проведення поховання – 16,00 грн.
• Оформлення свідоцтва про поховання – 33,00 грн.
• Вартість копання могил
– в літній період – 1257,00 грн;
– в зимовий період – 2078,00 грн.
Заслухали та взяли до уваги інформацію т.в.о начальника Звягельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Миколи Оліярника про стан військового обліку на території Звягельської міської територіальної громади у 2023 році та завдання щодо його поліпшення у 2024 році. Також затвердили склад позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при Звягельському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.
Крім того, затвердили план роботи виконавчого комітету міської ради на перше півріччя 2024 року, прийняли низку рішень щодо майнових та квартирних питань, питань захисту прав дітей, затвердили висновки опіки і піклування.
З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/
Пряма трансляція 85 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/FFxuP3yRvuw

Чат-бот Гаряча лінія