Відбулося чергове 61 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання

9 Лютого 2023, 15:53

9 лютого під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулося чергове 61 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.

Згідно з порядком денним виконавчий комітет розглянув 15 питань.
Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до уваги інформацію про стан військового обліку на території Звягельської міської територіальної громади у 2022 році та завдання щодо його поліпшення у 2023 році, яку надав начальник Новоград-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Куліковський.
В ході засідання виконавчий комітет прийняв рішення підтримати кандидатуру Людмили Гамми, директора комунального закладу „Музей родини Косачів-Драгоманових“, та порушити клопотання перед Житомирською обласною державною адміністрацією про внесення подання до Президента України про присвоєння почесного звання України „Заслужений працівник культури України“ за вагомий особистий внесок у розвиток культури міської територіальної громади, самовіддану працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та участь у житті Звягельської міської територіальної громади.
Рішенням виконавчого комітету затверджено методичні рекомендації у сфері публічних закупівель у виконавчих органах міської ради, комунальних підприємствах, установах, що частково або повністю фінансуються з бюджету Звягельської міської ради.
Начальниця відділу внутрішнього аудиту міської ради Олена Дем’янюк зазначила, що методичні рекомендації базуються на комплексному аналізі проблематики під час здійснення публічних закупівель. Відділом аудиту напрацьована база з аудиторських звітів, аналітичних довідок. Здебільшого та частина порушень, яка стосується капітального будівництва обумовлена проблемами під час закупівель і під час виконання договорів зокрема.
Для того, щоб договори виконувалися відповідно до норм чинного законодавства, керівники виконавчих органів влади і начальники комунальних підприємств можуть користуватися методичними рекомендаціями.
Підрядник, який хоче в технічному завданні й у відповідній документації передбачити динамічну ціну замість твердої, яка була б більш прийнятною, вносить проєкт рішення на розгляд виконавчого комітету міської ради. Виконавчий комітет погоджує рішення в разі належних аргументів з боку виконавця і, відповідно, починається напрацювання тендерної документації.
Також методичні рекомендації містять ряд новацій передбачених постановою КМУ №1178 від 19 жовтня 2022 року, і яка слугує проведенню і спрощенню закупівель в умовах воєнного стану.
Виконавчий комітет затвердив:
– акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню;
– перелік підприємств, об’єктів та видів суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт;
– перелік об’єктів та видів робіт, на яких засуджені особи відбуватимуть призначену міру покарання у виді громадських робіт;
– перелік об’єктів та видів робіт, на яких порушники відбуватимуть накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
Крім цього прийняли ряд рішень з актуальних питань щодо оренди майна комунальної власності, захисту прав та законних інтересів дитини, безоплатної передачі майна комунальної власності та надання адресної грошової допомоги:
– членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників бойових дій у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації;
– громадянам на лікування;
– громадянам в зв’язку з погіршенням матеріального стану
– членам добровольчих формувань Звягельської міської територіальної громади.
Відповідно до змін у розподілі обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради і керуючим справами виконавчого комітету міської ради внесено зміни у додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.10.2021 №272 “Про затвердження Положення та складу комісії з питань захисту прав дитини”.
З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/ .
Пряма трансляція 61 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням
Чат-бот Гаряча лінія