Відбулося чергове 71 засідання виконавчого комітету

12 Липня 2023, 11:43

12 липня в стінах Звягельської міської ради члени виконавчого комітету зібралися на чергове 71 засідання,  в ході якого розглянули актуальні питання життєдіяльності громади.

Виконавчий комітет затвердив зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» Звягельської міської ради на 2023 рік, представлені новопризначеним директором підприємства Віктором Пашкевичем.

Враховуючи потребу батьків  у забезпеченні  дітей  міської  територіальної громади дошкільною освітою в умовах воєнного стану прийнято рішення про функціонування чергових груп на базі закладу дошкільної освіти. Відповідно до рішення на період дії воєнного стану чергові групи ЗДО № 4 тимчасово з 1 серпня функціонуватимуть у приміщенні ЗДО № 14. 

 У зв’язку з організацією централізованого  вивезення  твердих побутових відходів у старостинських округах, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення  виконавчий комітет прийняв рішення про закриття звалищ побутових відходів с. Майстрів, с. Маковиці та с. Пилиповичі.

Відповідно до рішення  виконавчого комітету управління культури і туризму Звягельської міської ради визначено балансоутримувачем нежитлового підвального приміщення на площі Лесі Українки – провалля, яке нещодавно утворилося в нашому місті. 

Також прийнято низку рішень, щодо майнових та квартирних питань, питань містобудівної діяльності, надання адресної грошової допомоги різним категоріям населення, захисту прав та законних інтересів  дітей, їх житлових і майнових  прав, надано дозвіл 3-м домогосподарствам на відключення від системи централізованого опалення; затверджено висновки органу опіки та піклування, акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, внесено зміни до рішення  виконавчого комітету міської ради „Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких порушники відбуватимуть накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт“.

Всього виконавчий комітет розглянув 20 питань порядку денного.

З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/ .

Пряма трансляція 71 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/boFK3UFFF-U

#Звягель

#Звягель_офіційний

#Звягель_виконавчий_комітет

 

Чат-бот Гаряча лінія