Відбулося чергове 82 засідання виконавчого комітету міської ради

22 Листопада 2023, 11:02

22 листопада відбулося чергове 82 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання. В ході засідання розглянули 14 питань порядку денного.

????Затвердили фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» Звягельської міської ради на 2024 рік та внесли зміни до фінансового плану підприємства на 2023 рік».

КНП «Стоматологічна поліклініка» Звягельської МР діє на підставі Статуту, затвердженого рішенням міської ради від 23.03.2023р. № 761. Основним видом діяльності КНП «Стоматологічна поліклініка» Звягельської МР є надання послуг спеціалізованої стоматологічної допомоги у порядку та на умовах, встановлених законодавством України. Основною метою діяльності Підприємства є своєчасне надання кваліфікованої, спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної стоматологічної допомоги. Підприємство здійснює господарську некомерційну діяльність, яка не передбачає отримання прибутку згідно з нормами відповідних законів та спрямовану на досягнення, збереження, зміцнення здоров’я населення та інші соціальні результати.

КНП «Стоматологічна поліклініка» Звягельської МР є єдиним комунальним закладом, що знаходиться на території Звягельської міської територіальної громади, та надає широкий спектр стоматологічних послуг відповідно до Ліцензійних умов ведення господарської діяльності.

Кількість штатних посад по КНП «Стоматологічна поліклініка» Звягельської МР становить 33,50 одиниць.

Зміни у фінансовий план на 2023 рік внесено у зв’язку з оновленням матеріально-технічної бази для кваліфікованої стоматологічної медичної допомоги жителям громади.

У 2024 році надходження коштів від Національної служби здоров’я України не планується у зв’язку з припиненням договору. Дохідна частина фінансового плану за 2024 рік становить 10 100,0 тис.грн, витратна частина фінансового плану на 2024 рік становить 10 100,0 тис.грн.

Директору комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка» Звягельської міської ради Пашкевичу В.М. рекомендовано здійснювати діяльність відповідно до фінансових планів підприємства на 2023 та 2024 роки та вимог чинного законодавства і вжити заходи, спрямовані на покращення фінансово-господарської діяльності підприємства.
????Заслухали та взяли до уваги інформацію начальника фінансового управління Ірини Ящук про результати державного фінансового аудиту бюджету міської територіальної громади за період з 01 січня 2018 року по 31 грудня 2022 року. Відповідно до п.2, ст 3 Порядку проведення Державною аудиторською службою фінансового аудиту місцевих бюджетів, затвердженого Постановою КМУ від 12.05.2007 року №698 одним із основних завдань аудиту є розроблення пропозицій та рекомендацій щодо усунення виявлених під час аудиту недоліків і порушень та запобігання їм у подальшому. Виконавчий комітет затвердив План заходів щодо усунення виявлених під час аудиту порушень. Головним розпорядникам коштів бюджету міської територіальної громади, Новоград-Волинському управлінню Державної казначейської служби України Житомирської області, ГУ ДПС у Житомирській області та відділу № 4 управління надання адміністративних послуг Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області рекомендовано забезпечити у межах своїх повноважень неухильне виконання затвердженого Плану заходів щодо усунення виявлених під час аудиту порушень.
????Погодили встановлення за благодійні кошти меморіальної дошки на честь Лукіних Вячеслава Євгенійовича, військовослужбовця ЗСУ, солдата першого стрілецького батальйону 30-ї ОМБр ім. Костянтина Острозького, Почесного громадянина міста Звягеля, на будівлі Ліцею № 1 ім. Лесі Українки.
????Встановили ПП ,,ТЕПЛОДАР 2“ тариф на виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії.
????Крім того прийняли низку майнових питань та питань соціальної сфери, зокрема надання фінансової допомоги різним категоріям жителів громади, затвердження висновків органу опіки і піклування щодо повнолітніх осіб, надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, захист житлових і майнових прав дітей.

З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/

Пряма трансляція 82 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/g6kFfOLcS4A

#Звягель

#Звягель_офіційний

#Звягель_виконавчий_комітет

Чат-бот Гаряча лінія