Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

31 Жовтня 2022, 16:00

31 жовтня у конференц-залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Одним із завдань, покладених на комісію, є забезпечення законних прав та інтересів дітей вразливих категорій.

На засіданні комісії розглянуто питання про призначення піклувальника неповнолітній дитині, позбавленій батьківського піклування, надання погодження на обстеження дитини-вихованця дитячого будинку сімейного типу у Обласному медичному центрі психічного здоров’я, про стан виконання батьківських обов’язків стосовно трьох малолітніх дітей та щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей із внутрішньо переміщених сімей, які проживають на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Працівниками служби у справах дітей міської ради спільно з працівниками міського центру соціальних служб було обстежено умови проживання 45 сімей в яких виховуються 58 дітей та складено оцінки потреб.

При перевірці не було виявлено фактів порушення прав та законних інтересів дітей ВПО.

Батькам дітей було надано інформацію про пункти видачі гуманітарної допомоги, пункт прокату побутової техніки, веб-ресурс «Прихисток» та  інформацію про організації та установи до яких вони можуть звернутися при потребі.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей. Робота з внутрішньо переміщеними сім`ями продовжується.

Чат-бот Гаряча лінія