Відбулося чергове засідання міської ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу

19 Грудня 2022, 10:50
Під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулося чергове засідання міської ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу.
На засідання була запрошена Наталія Нагорна, заступник голови обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
Питання, які були обговорені під час засідання, це аналіз епідемічної ситуації по захворюваності на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію в Звягельській міській територіальній громаді, стан впровадження заходів, спрямованих на реалізацію Державної стратегії у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитами до 2030 року, в тому числі і забезпечення протитуберкульозними та антиретровірусними препарами, діяльність неурядових громадських організацій щодо здійснення медико-соціального супроводу представників уразливих груп населення.
Наталія Нагорна у своєму виступі закцентувала увагу на те, що одним із пріоритетним заходом із своєчасного виявлення туберкульозу та ВІЛ-інфекції залишається експрес – тестування пацієнтів з груп ризику та скринінгове анкетування жителів громади з груп ризику по захворюваності на туберкульоз та серед внутрішньо переміщених осіб.
Крім того, було розглянуто та затверджено план роботи ради на 2023 рік.
Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення
Чат-бот Гаряча лінія