Відбулося чергове засідання наглядової ради КП «Звягельводоканал»

3 Липня 2023, 8:31

30 червня відбулося чергове засідання наглядової ради КП «Звягельводоканал» під головуванням депутата міської ради Миколи Максименка, де було оцінено фінансово-господарський стан підприємства.

За останні півтора роки значно зросла собівартість основних складових тарифу – це реагенти, матеріали, паливно-мастильні матеріали та продовжує зростати вартість електроенергії.
Членами наглядової ради обговорено і рішення Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 29 червня
https://www.nerc.gov.ua/…/nkrekp-uhvalila-rishennya… , де вищезазначена комісія ухвалила рішення про підвищення тарифів на воду від 1 липня 2023 року в середньому на 32% (залежно від водоканалу).
Членами наглядової ради погоджено необхідність збільшення з 01 липня розміру плати за абоненське обслуговування, яка не переглядалась із 2021 року. Так, для кожного абонента (категорія «населення») здорожчання складе в місяць 5,70 грн, замість 24 грн палатимемо 29,70 грн.
Також членів наглядової ради інформовано про закупівлю асенізаційної машини та про проведення капітальних ремонтів на підприємстві, зокрема про виконання робіт по реконструкції покрівлі насосної станції ІІ підйому та ремонтних робіт на ЦКНС.
Чат-бот Гаряча лінія