Відбулося чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»

3 Травня 2019, 12:23

03 травня 2019 року голова оргкомітету заступник міського голови Оксана Гвозденко провела чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Варто зазначити, що вже більше тридцяти років поспіль новоград-волинці та гості міста вшановують пам’ять та вклоняються таланту всесвітньо відомої поетеси – Лесі Українки. Цьогорічне свято проводитиметься 26, 27, 28 липня. Впродовж цих днів у місті проходить свято літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке має статус міжнародного. У ці дні з різних куточків України та з-за кордону до Новограда-Волинського приїздять шанувальники літератури та таланту нашої геніальної землячки Лесі Українки, музичного, хореографічного мистецтва, української народної творчості. У заходах беруть участь українські та зарубіжні делегації міст-партнерів, поети, письменники, науковці, виконавці автентичного солоспіву, читці художнього слова, майстри мистецтв, аматорські творчі колективи.

На початку засідання Оксана Василівна проаналізувала стан підготовки до Міжнародного свята. Затим присутні детально опрацювали проект програми «Лесиних джерел», зокрема: заходи в музеях міста, урочисте відкриття свята, Всеукраїнські конкурси, вечірній концерт, «Містечко майстрів», ярмарок народних умільців України, заходи для дітей, конкурс дитячих малюнків, святкова хода та нові фрагменти свята.

Питання, що стосуються благоустрою міста було перенесено на наступне засідання організаційного комітету через відсутність представників комісії з обстеження території міста щодо поліпшення його благоустрою до Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Крім того, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук презентувала дитячі малюнки школярів загальноосвітніх шкіл міста. Кращі з них будуть прикрашати сувенірну продукції до свята, а саме: футболки, значки, кепки, чашки, пряники, тощо.

Оксана Василівна, підсумовуючи обговорення питань порядку денного засідання, розподілила виконання доручень та наголосила, що всі заходи, приурочені Міжнародному святу літератури і мистецтв „Лесині джерела“, повинні бути проведені на високому організаційному рівні.

 

Чат-бот Гаряча лінія