Відбулося чергове засідання робочої групи з питань реформування освітньої галузі громади

26 Листопада 2021, 10:17

Під керівництвом заступника міського голови Наталії Борис відбулося чергове засідання робочої групи з питань реформування освітньої галузі Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Участь у засіданні взяли начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, представники виконавчих органів міської ради та директори закладів освіти.

Засідання проведено у зв’язку з тим, що законодавчі вимоги диктують пришвидшення здійснення процесів реорганізації закладів загальної середньої освіти на місцях.

До вересня 2022 року необхідно привести мережу закладів у відповідність з нормами законодавства, тобто здійснити реорганізацію закладів освіти та визначитися з типом закладів, адже більше не існуватиме таких типів як загальноосвітня школа І, І-ІІ, І-ІІІ ступенів. Існуватимуть початкова школа, гімназія, яка дає базову середню освіту, і старша школа – ліцеї. Кожна з цих ланок може мати статус юридичної особи.

За підсумками засідання робочої групи: визначено напрями подальшої роботи для прийняття конструктивних та ефективних рішень щодо формування спроможної мережі закладів освіти у Новоград-Волинській міській територіальній громаді.

 

Управління освіти і науки міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія