Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

23 Вересня 2021, 8:51

22 вересня у великій залі Будинку рад під головуванням в. о. міського голови Оксани Гвозденко відбулось 16 засідання виконавчого комітету міської ради, участь у якому взяли 18 членів виконкому.

Під час засідання розглянуто 16 питань порядку денного. Заслухано інформацію про забезпечення вакцинацією жителів Новоград-Волинської міської територіальної громади проти коронавірусної інфекції.

Прийнято рішення щодо соціального захисту населення та служби у справах дітей. Зокрема, члени виконавчого комітету погодили проєкт рішення щодо поповнення дитячого будинку сімейного типу родини Щавлінських та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання та спільне проживання.

Підтримано клопотання щодо нагородження трудового колективу Ліцею №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського Житомирської області, та порушено клопотання перед Житомирською обласною радою про внесення подання до Верховної Ради України щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм педагогічного колективу закладу, належне виховання підростаючого покоління та з нагоди 30-ої річниці з Дня відкриття першої в Житомирській області міської гімназії імені Лесі Українки.

Розглянувши протокол засідання комісії з питань топоніміки і охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради № 4 від 31.08.2021 року, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення щодо встановлення інформаційної дошки на фасаді будинку за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 4 на честь Романа Осиповича Шухевича – Героя України, державного та політичного діяча, головнокомандувача Української повстанської армії та борця за незалежність.

Члени виконавчого комітету погодили проєкти рішень щодо присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна на території громади, квартирних питань, оренди майна комунальної власності, затвердження акту приймання-передачі та актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню у м. Новограді-Волинському. Також внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.03.2021 №78 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу у квітні-червні та жовтні-грудні 2021 року громадян України  1994 – 2003 років народження» та до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради.

Онлайн трансляція засідання виконавчого комітету від 22.09.2021 року за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=YD4pDaS_vvo

З рішеннями виконавчого комітету міської ради після їх оприлюднення у визначений чинним законодавством термін можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Документи» – «Рішення виконавчого комітету міської ради»: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/veresen-2021-rvk/

 

Чат-бот Гаряча лінія