Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

11 Серпня 2021, 14:22

11 серпня у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулось 13 засідання виконавчого комітету міської ради, участь у якому взяли 17 членів виконкому.

Під час засідання розглянуто 19 питань порядку денного. Зокрема, питання містобудівної діяльності та присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна на території громади. Погоджено внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади, а також до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Прийнято рішення про встановлення меморіальної дошки на честь заслуженого лікаря України Сергія Макаровича Сокирчука, яку буде розміщено на приміщенні поліклінічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» на вул. Наталії Оржевської, 13. Також підтримано проєкт рішення «Про клопотання щодо представлення до державної нагороди Руденка М. С.».

Члени виконавчого комітету погодили проєкти рішень соціального захисту населення, служби у справах дітей, оздоровлення та відпочинку дітей, житлово-комунального господарства.

Онлайн трансляція засідання виконавчого комітету від 11.08.2021 року за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Po4rRDwMHAs.

Усі прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті міської ради у рубриці «Документи» – «Рішення виконавчого комітету міської ради»: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/serpen-2021-rvk/.

 

Чат-бот Гаряча лінія