Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання
![Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr753u318m1a25vgb1trf1r762io.jpg)
10 лютого відбулося п’яте засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, під головуванням міського голови Віктора Весельського на якому були присутні 26 членів виконавчого комітету. Учасниками засідання було розглянуто та прийнято 6 питань.
Рішенням виконавчого комітету уже остаточно затверджено переможців соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського за 2015 рік. Визначено 6 галузей, в яких представлено по декілька переможців. Це галузь промисловості і підприємництва, житлово-комунального господарства, соціально-культурна сфера та медичне обслуговування, галузь освіти, молодіжна політика і спорт, активісти міської громади. Всі переможці будуть занесені на міську Дошку пошани. Керівникам колективів та кращим представникам громади будуть вручені пам’ятні відзнаки. Урочисте нагородження переможців відбудеться 18 лютого 2016 року о 15:00 у міському палаці культури імені Лесі Українки.
Рішенням виконавчого комітету затверджено в новій редакції склад комісії з питань топоніміки і охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради, яку очолить заступник міського голови Оксана Гвозденко.
Наступними прийнятими рішеннями були: про захист прав та законних інтересів дитини, захист житлових і майнових прав дітей, затвердження висновків органу опіки і піклування, а також про розгляд заяви громадянина щодо скасування постанов про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статті 152 КУпАП.
Член виконавчого комітету міської ради Ігор Гриценко вніс на розгляд проект рішення щодо створення комісії по проведенню аудиту землі виданої в межах міста, метою якої є встановлення вільних та невикористаних земельних ділянок. Як зазначив перший заступник міського голови Сергій Колотов дане питання відноситься до компетенції міської ради. В результаті обговорення даного питання міський голова Віктор Леонідович висловив слова вдячності Ігорю Володимировичу за активну громадську позицію та дав доручення підготувати проект рішення на розгляд чергової сесії міської ради.
З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“. Наступне засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 24 лютого 2016 року.