Відбулося друге пленарне засідання 34-ї сесії Новоград-Волинської міської ради

26 Вересня 2019, 16:26

26 вересня відбулось друге пленарне засідання 34-ї сесії міської ради сьомого скликання, на початку якого зареєструвалися 30 депутатів.

Засідання провів секретар міської ради Василь Остапчук. Оскільки міський голова Віктор Весельський перебуває на лікуванні і згідно розпорядження від 04.09.2019 №422 (к) «Про покладання виконання обов’язків міського голови» виконання обов’язків з питань діяльності міської ради покладено на секретаря міської ради.

На початку засідання від імені депутатського корпусу та територіальної громади Василь Іванович привітав старшого тренера і викладача дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Петра Корнійчука з відзначенням його високою державною нагородою України. Нагадаємо, що згідно з Указом Президента України від 13 вересня 2019 року № 696 за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність Петру Корнійчуку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Відтак, у ході пленарного засідання депутати міської ради підтримали рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади села Гульськ Гульської сільської ради до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади».

Попередньо в с.Гульськ відбулися громадські слухання та засідання сесії з даного питання, де було підтримано ініціативу приєднання. Гульський сільський голова Лариса Добровольська висловила подяку депутатам міської ради за співпрацю та підтримку цієї пропозиції.

Надалі має бути прийнято ще ряд рішень та здійснено ряд заходів згідно чинного законодавства.

Також депутати доручили виконавчому комітету міської ради з’ясувати доцільність внесеної пропозиції щодо співробітництва в реалізації проекту «Впровадження нових стандартів безпеки для формування комфортного, безпечного простору для жителів територіальних громад Новоград-Волинського району Житомирської області» в контексті її відповідності інтересам та потребам міської територіальної громади та дати належний висновок.

Крім того, було внесено зміни до Положення про бюджет участі (громадський бюджет) та Програми бюджету участі (громадський бюджет) в Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді. Зокрема, щодо термінів завершення процедури голосування, підрахунку результатів та їх оприлюднення.

Відтак, голосування за проекти бюджету участі проходитиме з 15 по 19 жовтня (включно). Результати голосування мають бути оприлюднені протягом перших двох робочих днів після підрахунку голосів.

З усіма проектними пропозиціями, які пропонуються до голосування, можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради в рубриці «Економіка і бізнес» – «Бюджет участі» (http://novograd.osp-ua.info/?ch=3&fl=rinokpraci).

Також було підтримано депутатський запит до голови Житомирської ОДА щодо прискорення відновлення фінансування і продовження виконання робіт з капітального ремонту вулиць Житомирська, Пушкіна, Шевченка. Наразі роботи тимчасово призупинені в з’язку із перевіркою актів виконаних робіт на відповідність.

Крім того, було заслухано інформацію начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука щодо діяльності комунального підприємства «Шляхрембуд» міської ради та крадіжки майна зазначеного підприємства.

Зокрема, з метою розгляду питань, що стосуються діяльності комунального підприємства вирішено створити тимчасову контрольну комісію міської ради та з урахуванням пропозиції включити до складу комісії депутатів: Якубова В.О. (голова комісії), Седлецького Р.А., Стадника О.М., Новиченка Ю.Б., Палецького О.А., Хапчука С.В., Журбенка О.І., Табалюка В.С.

Також було надано слово для виступу Олександру Дюбо, якого на першому пленарному засіданні 34-ї сесії було виведено зі складу виконавчого комітету міської ради враховуючи його заяву. Відтак, на черговій сесії міської ради буле розглянуто рішення щодо скасування попередньо прийнятого.

Враховуючи перебування міського голови Віктора Весельського на лікуванні, депутати розглядаючи питання порядку денного другого пленарного засідання сесії, прийняли рішення питання «Про звіт міського голови Весельського В.Л. про стан справ у галузі житлово-комунального господарства» та «Про дострокове припинення повноважень Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л.» перенести на позачергову або чергову сесію міської ради, після виходу міського голови на роботу.

Чергову тридцять п’яту сесію міської ради сьомого скликання планується скликати 31 жовтня.

 

Чат-бот Гаряча лінія