Відбулося друге засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання

8 Листопада 2016, 4:06

7 листопада 2016 року у конференц-залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів друге засідання погоджувальної ради з питань порядку денного дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 10 листопада о 9:00 годині в приміщенні великої зали Будинку рад. У роботі погоджувальної ради взяли участь 14 осіб із 16, що входять до складу погоджувальної ради. У такому складі засідання правомочне і вправі вирішувати всі питання, віднесені до компетенції погоджувальної ради. Міський голова запропонував 16 питань порядку денного, котрі на постійних комісіях було погоджено без зауважень розглянути на пленарному засіданні в першу чергу за скороченою процедурою без обговорення. Можливість такого розгляду передбачена статтею 23 Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання. В другу частину проекту порядку денного буде включено решту питань, до яких постійними комісіями були подані відповідні зауваження та пропозиції.

Таким чином на розгляд дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання пропонується 26 питань, схвалені погоджувальною радою 7 листопада 2016 року:

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія