Відбулося двадцять восьме засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

29 Грудня 2016, 18:46

28 грудня 2016 року відбулось чергове двадцять восьме засідання виконавчого комітету міської ради. У роботі взяли участь 18 членів виконкому міськради, начальники управлінь та відділів міської ради, радники міського голови, представники громадськості, місцевих ЗМІ. На початку засідання було вручено Привітальний лист головному лікарю міськрайТМО Борису В.М. з нагоди захисту дисертації та отримання вченого звання кандидат медичних наук. 

До порядку денного засідання було включено 13 питань, а також за клопотанням заступника міського голови Віктора Шалухіна було добавлено питання „Про затвердження витрат та втрат води на 2017 рік для комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“.

Під час засідання було прийнято рішення „Про введення додаткових штатних одиниць в штатні розписи навчальних закладів міста“ з метою приведення штатних розписів навчальних закладів до нормативів та враховуючи подання управління освіти і науки міської ради. Відповідно до рішення з 1 січня 2017 року будуть введені в штатні розписи: дошкільних навчальних закладів 16.87 штатні одиниці, загальноосвітніх навчальних закладів 10 штатних одиниць, позашкільних навчальних закладів 4 штатні одиниці. А також перепрофільовано 0,5 посади педагога-організатора на 0,5 посади заступника директора з виховної роботи в ЗОШ № 5.

Відповідними рішеннями виконавчого комітету міської ради надано: разову грошову допомогу учаснику АТО на загальну суму у розмірі 1 000 грн.; разову грошову допомогу на лікування 7 особам на загальну суму у розмірі 5 400 грн.; разову грошову допомогу в зв’язку з обставинами 1 особі на загальну суму у розмірі 1 000 грн.

Також в ході засідання були прийняті рішення про поточне будівництво у місті; встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів у місті; клопотання щодо присвоєння почесного звання України „Мати-героїня“; розгляд заяви громадянина щодо скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статті 152 КУпАП; внесення змін до рішення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 16.03.2016 №86 „Про затвердження Стратегії розвитку правової освіти населення міста Новограда-Волинського на 2016 – 2020 роки та нового складу міської координаційно-методичної ради з правової освіти населення“ та затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на перший квартал 2017 року.

Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Хрущ Л.В. поінформувала членів виконавчого комітету про стан заборгованості підприємствам-надавачам послуг за надання житлово-комунальних послуг та субсидій населенню м. Новограда-Волинського та про надання матеріальної допомоги учасникам АТО.

З інформацією про роботу виконавчої служби щодо погашення заборгованості по платежах до міського бюджету виступила в.о. начальника Новоград-Волинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Шлапак О. І.

Враховуючи узгоджені з Житомирським обласним управлінням водних ресурсів поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води, з метою стабілізації фінансово-економічного становища комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради ,,Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ виконавчий комітет міської ради затвердив на 2017 рік для даного підприємства втрати води при підйомі та очищенні в розмірі 7,48 %; технологічні витрати води в розмірі 13,91 %; втрати та витрати з системи подачі та розподілу води в розмірі 29,76 % від об’єму поданої води в мережу.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міста у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Наступне засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відбудеться 11 січня 2017 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія