Відбулося громадське обговорення проекту завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Звягельської міської територіальної громади

20 Грудня 2022, 8:51

16 грудня 2022 року відбулося громадське обговорення проекту завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Звягельської міської територіальної громади, на якому обговорювались пропозиції від фізичних та юридичних осіб з метою формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Нагадуємо, що Новоград-Волинською міською радою прийнято рішення від 24.02.2022 №477 „Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади“. Рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.12.2022 створено робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

25 жовтня 2022 року відбулася стратегічна сесія з формування завдання на розроблення Комплексного плану, протокол якої оприлюднено 28 жовтня 2022 року на офіційному сайті міської ради та на facebook сторінці управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради з можливістю коментування протоколу.

На підставі протоколу стратегічної сесії підготовлено проект завдання, який розміщено 07 листопада 2022 року на офіційному веб порталі міської ради та на facebook сторінці управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради для ознайомлення юридичними, фізичними особами, громадськими організаціями та всіма зацікавленими сторонами. Надання пропозицій до проекту завдання тривало з 08 листопада 2022 року по 08 грудня 2022 року.

Протокол громадського обговорення та відеофіксація перебігу громадських обговорень буде розміщено на facebook сторінці управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

Після проведення громадських обговорень відбулося засідання робочої групи, яка схвалила проект завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Звягельської міської територіальної громади  для подальшого подання на затвердження сесією міської ради.

Управління містобудування, архітектури та земельних відносин

Чат-бот Гаряча лінія