Відбулося перше пленарне засідання 31-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

26 Квітня 2019, 12:19

25 квітня 2019 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося перше пленарне засідання 31-ї сесії міської ради сьомого скликання. За результатами реєстрації засідання, станом на 09:00 годину, зареєструвалось 25 з 34 обраних депутатів міської ради та міський голова.

На розгляд першого пленарного засідання, яке тривало близько 7-ми годин, за результатами погоджувальної ради було внесено 45 питань.

Першочергово депутати внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік. Зокрема, було виділено кошти на відновлення Молодіжного центру, а саме: 360 789 тисяч на ремонтно-реставраційні роботи і 359 161 на виготовлення проектно-кошторисної документації (першочергові протиаварійні роботи).

Також, було розглянуто ряд питань, що стосуються земельних відносин, житлово-комунальної галузі та внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2019 році, тощо.

Особливу увагу депутати приділили та після обговорень підтримали питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальністю «Сайенс Інновейшн Продакшн».

Крім того, депутати розглянули електронну петицію проти продажу земельних ділянок на вул. Богуна, 27А-27Е та підтримали її одноголосно.

Під час сесії вчергове обговорили ситуацію із забрудненням річки Случ. Звернення депутатів буде надіслано до Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра, керівника СБУ та до Генерального прокурора України.

Долучився до сесії міської ради начальник обласної Державної екологічної інспекції Максим Железняк. Він розповів, що перемогти у суді не виходить, всі рішення вважаються законними, а небезпека викидів залишається в межах граничної норми.

Дані питання було детально обговорено депутатами, керівниками відповідних служб та громадськістю міста.

Крім того, про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території міста за 2018 рік проінформував заступник начальника Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Олександр Вовченко.

Керівник Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галина Пилипчук доповіла про результати діяльності Новоград-Волинської місцевої прокуратури на території міста за 2018 рік.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування будуть розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“.

У зв’язку з тим, що всі питання, які включено у порядок денний пленарного засідання 31-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання не було розглянуто, депутатами погоджено провести друге пленарне засідання о 9 год. 26 квітня 2019 року.

 

Чат-бот Гаряча лінія