Відбулося перше пленарне засідання 34-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

5 Вересня 2019, 15:10

05 вересня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулося перше пленарне засідання 34-ї сесії міської ради сьомого скликання, на яке за результатами реєстрації, станом на 09:00 годину, зареєструвалось 28 з 34 обраних депутатів міської ради.

Засідання провів секретар міської ради Василь Остапчук. Оскільки міський голова Віктор Весельський з 4 вересня перебуває на лікуванні та згідно із розпорядженням від 04.09.2019 №422 (к) «Про покладання виконання обов’язків міського голови», виконання обов’язків з питань діяльності міської ради покладено на секретаря міської ради.

Відтак, першочергово було внесено зміни до міського бюджету на 2019 рік. В тому числі, за пропозиціями депутатів міської ради розподілено частину вільних залишків бюджетних коштів, виділених на потреби депутатських округів. Також затверджено субвенції, які надійшли з державного та інших бюджетів, і перерозподілено видатки міського бюджету.

Ряд питань стосувалися галузі охорони здоров’я. Зокрема, депутати затвердили цільову програму «Цукровий діабет» на 2019-2021 роки, якою передбачені заходи щодо: формування організаційно-структурних засад удосконалення надання медичної допомоги хворим на цукровий діабет та його ускладнення; підвищення рівня підготовки медичних працівників з питань профілактики, діагностики та лікування цукрового діабету та його ускладнень; покращення рівня своєчасного виявлення цукрового діабету; підвищення якості санітарно-просвітницької роботи серед населення з питань профілактики розвитку цукрового діабету та його ускладнень.

Також було внесено зміни у Програму розвитку і підтримки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради на 2019 рік, в частині придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю, а також медикаментів та перев’язувальних матеріалів для медичних пунктів у Майстрівському старостинському окрузі. А ще внесено зміни щодо делегатів від Новоград-Волинської міської ОТГ до складу Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу.

Що ж стосується галузі фізичної культури та спорту, з метою заохочення та стимулювання спортсменів та їх тренерів Новограда-Волинської міської ОТГ для досягнення спортсменами високих спортивних результатів, депутати прийняли рішення «Про фінансове стимулювання спортсменів за І, ІІ квартали 2019 року», яким затвердили список спортсменів – переможців та призерів змагань загальною кількістю 62 особи.

Ще ряд рішень стосувалися поточних питань галузей містобудування (про розроблення містобудівної документації), земельних відносин (про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин, в тому числі і на території Майстрівського старостинського округу), житлово-комунального господарства (про оренду майна комунальної власності, про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новоград-Волинської міської ОТГ, внесення змін до Програм розвитку КП міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2018-2025 роки) тощо.

Також депутати прийняли звернення до народного депутата України Дмитра Костюка, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівництва АТ «Укрзалізниця» щодо внесення до розкладу руху пасажирських поїздів зупинки на станції Новоград-Волинський – 1 швидкісного поїзду.

Крім того, депутатами було запропоновано провести друге пленарне засідання сесії 26 вересня, до порядку денного якого включити проект рішення «Про звіт міського голови Весельського В.Л. про стан справ у галузі житлово-комунального господарства» та за результатами звіту розглянути питання щодо дострокового припинення повноважень міського голови.

Загалом, під час першого пленарного засідання було розглянуто та прийнято 14 рішень, з повними текстами яких, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування будуть розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“.

Чергову тридцять п’яту сесію міської ради сьомого скликання планується скликати 31 жовтня.

 

Чат-бот Гаряча лінія