Відбулося перше засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання

11 Квітня 2017, 4:43

10 квітня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулося перше засідання погоджувальної ради з питань порядку денного дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 20 квітня у приміщенні великої зали Будинку рад.

У роботі погоджувальної ради взяли участь 13 осіб із 16, що входять до складу погоджувальної ради. У такому складі засідання правомочне і вправі вирішувати всі питання, віднесені до компетенції погоджувальної ради. Отож, на розгляд було винесено та обговорено 33 питання, перелік яких подано в розпорядженні міського голови від 24.03.2017 № 74 (о) „Про скликання дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання“, яке оприлюднено у Новоград-Волинській міськрайонній офіційній громадсько-політичні газеті „Лесин край“ та розміщено на офіційному сайті міської ради. Протягом тижня, а саме 11, 12, 13, 14 квітня 2017 року проходитимуть засідання постійних комісій міської ради у ході яких депутати міської ради опрацьовуватимуть питання порядку денного дванадцятої сесії міської ради. Зауваження й пропозиції висловлені депутатами міської ради будуть внесені протокольно та враховуватимуться під час другого засідання погоджувальної ради, яка відбудеться 18 квітня 2017 року в конференц-залі міської ради.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія