Відбулося перше засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання

9 Лютого 2017, 8:51

8 лютого 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулося перше засідання погоджувальної ради з питань порядку денного одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 23 лютого у приміщенні великої зали Будинку рад.

У роботі погоджувальної ради взяли участь 15 осіб із 16, що входять до складу погоджувальної ради. У такому складі засідання правомочне і вправі вирішувати всі питання, віднесені до компетенції погоджувальної ради. Отож, на розгляд було винесено та обговорено 38 питань та інформації, перелік яких подано в розпорядженні міського голови від 27.01.2017 № 15 (о) „Про скликання одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання“, яке оприлюднено у Новоград-Волинській міськрайонній офіційній громадсько-політичні газеті „Лесин край“ від 2 лютого та розміщено на офіційному сайті міської ради.

Нагадуємо, що згідно затвердженого графіку засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного одинадцятої сесії міської ради будуть проведені 10, 13, 14, 15, 16, 17 лютого 2017 року в приміщеннях міської ради. Друге засідання погоджувальної ради відбудеться 20 лютого 2017 року в конференц-залі міської ради.

Варто зазначити, що цього ж дня в Будинку рад відбувся виїзний прийом громадян головою обласної ради Володимиром Ширмою, який після прийому завітав на засідання погоджувальної ради. Тож присутні мали змогу особисто поспілкуватися з Володимиром Васильовичем, обговорили питання щодо об’єднання територіальних громад, виділення коштів з обласного бюджету на продовження будівництва хірургічного корпусу та інше.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія