Відбулося перше засідання погоджувальної ради

1 Листопада 2016, 3:47

31 жовтня 2016 року у конференц-залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів перше засідання погоджувальної ради з питань порядку денного дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 10 листопада о 9:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад.

Під час засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших земляків, загиблих в зоні АТО солдатів військової служби за контрактом в/ч польова пошта В2803 Волкова Юрія Васильовича та Бабівського Руслана Геннадійовича.

У роботі погоджувальної ради взяли участь 14 осіб із 16, що входять до складу погоджувальної ради. У такому складі засідання правомочне і вправі вирішувати всі питання, віднесені до компетенції погоджувальної ради. Отож, на розгляд було винесено та обговорено 21 питання та інформація про залучення міжнародної технічної допомоги, перелік яких подано в розпорядженні міського голови від 17.10.16 № 247 (о) „Про скликання дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання“.

Нагадуємо, що згідно затвердженого графіку, для розгляду проектів рішень дев’ятої сесії міської ради засідання галузевих постійних міської ради будуть проведені 01, 02, 03 листопада. 

Друге засідання погоджувальної ради відбудеться 7 листопада 2016 року о 13:15 годині в конференц-залі міської ради.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія