Відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання

24 Квітня 2017, 6:37

20 квітня 2017 року відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Весельського Віктора Леонідовича. За результатами реєстрації на пленарне засідання прибули 28 депутатів міської ради та міський голова, у такому складі засідання є повноважним та має право вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний.

На початку засідання очільник міста Віктор Леонідович привітав з днем народження депутатів міської ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період, а саме: Рудик Тетяну Казимирівну та Овдіюка Віктора Івановича.

Після затвердження часового регламенту роботи пленарного засідання, депутати міської ради приступили до розгляду порядку денного. Згідно частини 12 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“ на розгляд дванадцятої сесії міської ради пропонувалося внести питання, перелік яких подано в розпорядженні міського голови від 24.03.2017 № 74 (о) „Про скликання дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання“. Враховуючи те, що під час другого засідання погоджувальної ради, засідання якої відбулося 18 квітня 2017 року, схвалено проект порядку денного, який сформовано з двох частин. У першу частину включені питання, які пропонуються до розгляду на пленарному засіданні за скороченою процедурою без обговорення. Це питання, які погоджені всіма постійними комісіями без зауважень, а також питання, до яких постійними комісіями були подані відповідні пропозиції і поправки, але згідно рішення погоджувальної ради вносяться на розгляд пленарного засідання за скороченою процедурою з урахуванням схвалених пропозицій. Таким чином, у першу частину проекту порядку денного включено 21 питання. У другу частину проекту порядку денного включено 12 питань, які згідно рішення погоджувальної ради вносяться на розгляд пленарного засідання з метою їх обговорення і прийняття або відхилення. Таким чином під час пленарного засідання дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання було розглянуто 33 питання та депутатське звернення, які були оформлені протокольно. 

Зокрема, затверджено: Статут Новоград-Волинського міськрайонного стоматологічного медичного об’єднання; Програму залучення інвестицій в місті Новограді-Волинському на 2017-2021 роки; Програму „Місто без околиць“ на 2017-2020 роки; Положення про виплати стипендій Новоград-Волинської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам міста; Порядок призначення на посаду керівників закладів освіти комунальної форми власності територіальної громади м. Новограда-Волинського за результатами конкурсного відбору. Також внесено зміни до Статуту Новоград-Волинської міської централізованої бібліотечної системи та Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“. Внесено зміни до Програм та Положень, а саме: Програми шефської допомоги військовій частині А3814 Збройних Сил України, яка розташована на території міста Новограда – Волинського на 2016 –2017 роки; у додаток 2 до рішення міської ради від 23.12.16 №197 „Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2017 рік“, Положення про надання разової грошової допомоги громадянам. 

Прийнято рішення міської ради про присвоєння звання „Почесний громадянин міста Новограда – Волинського“ Соломіну Е. О. – лікарю урологу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання, Заслуженому лікарю України, ветерану праці за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток міста (створення музею лікарні), активну участь у житті територіальної громади, Наумець Л.Д. – активному громадському діячу, краєзнавцю, автору книги „Новоград-Волинський. Персоналії“ за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у культурний розвиток міста, активну участь у житті територіальної громади. А також нагородити відзнакою міста Новограда-Волинського орден „Звягель“ Тригуба І.Л. – почесного краєзнавця України, пенсіонера за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вшанування пам’яті видатної поетеси Лесі Українки та Якубова В.О. – заступника начальника оперативного управління-начальника відділу планування застосування оперативного управління штабу командування сухопутних військ Збройних Сил України за наполегливість у виконанні поставлених завдань, зразкове виконання військового та службового обов’язку, виявлену при цьому доблесть і честь. 

Варто зазначити, що під час прийняття рішення „Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік“ було виділено кошти на реконструкцію котельні вул.Шевченка,1 комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“, що дасть можливість забезпечити теплопостачанням споживачів опалювальна площа яких становить 50698 кв.м., у тому числі населення – 34126 кв.м., бюджетні установи –2677 кв.м., інші підприємства – 13895 кв.м.
Також було прийнято одне із ключових питань, а саме затверджено Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Черговим прийнятим рішенням, яке досить тривало обговорювалося, стало встановлення пам’ятника полковнику Михайлу Тиші на вул.Вокзальній, 2-А. У ході обговорення були висловлені пропозиції щодо залучення меценатів та прискорення термінів встановлення пам’ятника. Як зазначив радник міського голови Микола Іванович Мартинюк надав ґрунтовну інформацію щодо видатної постаті – українського військового та державного діяча, полковника Звягельського козацького полку. Який напередодні 1648 року був кушніром у місті Звягель. При появі на Волині українського війська у 1648 році Тиша зібрав у Звягелі полк народного ополчення з міщан та жителів прилеглих сіл, яке у липні здобуло міський замок та костел. Далі полк Михайла Тиші підпорядкував собі села Новоград-Волинського району Житомирської області. Під час походу 1648 року Богдана Хмельницького до Замостя був Звягельським сотником Звягельського полку. У лютому 1649 року Михайло Тиша став Звягельським полковником, заслуживши на той час довіру українського уряду. Під час наступу польських військ 1649 року Тиша очолив оборону Звягеля в червні 1649 року. 

Рішенням міської ради затверджено містобудівну документацію „Детальний план території окремої земельної ділянки на вул.Пушкіна,45 у місті Новограді-Волинському“, „Детальний план частини території міста Новограда-Волинського на вул.Ушакова під багатоповерхову житлову забудову“, а також „Детальний план території окремої земельної ділянки на вул.Гагаріна,17 у місті Новограді-Волинському під будівництво багатоповерхового житлового будинку“.

Також внесені зміни до рішення міської ради від 19.11.15 № 10 „Про утворення, визначення кількісного та затвердження персонального складу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання“, а саме: виведено зі складу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради Гриценка Ігоря Володимировича та Савчука Олександра Миколайовича. Введено до складу виконавчого комітету міської ради Воробей Галину Антонівну – начальника Новоград-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції та Скорика Юрія Михайловича – учасника АТО.

Під час розгляду проектів рішень міської ради за ініціативи міського голови було знято на доопрацювання 2 питання: „Про списання майна комунальної власності територіальної громади міста“ та „Про внесення доповнень до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, що підлягають приватизації в 2017 році“.

Після низки виступів, прийнятих рішень і обговорень актуальних питань, депутати міської ради завершили роботу сесії.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“.

Наступне пленарне засідання міської ради сьомого скликання планується провести 8 червня 2017 року.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія