Відбулося пленарне засідання першої сесії новобраної Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

12 Листопада 2015, 1:43

Урочисто з гімнами України та міста Новограда-Волинського у виконанні народного хору вчителів школи мистецтв, у присутності представників громади відбулася перша сесія новообраної  Новоград-Волинської міської радисьомого скликання.

З офіційного оприлюднення результатів виборів 25 жовтня 2015 року головою міської виборчої комісії Володимира Портянка розпочалася офіційна діяльність міського голови, 34 депутатів міської ради сьомого скликання. Відтепер найближчі п’ять  років міським головою  працюватиме відомий та шанований новоград-волинцями Віктор Леонідович Весельський.

Для урочистого проведення першої сесії міської ради сьомого скликання був запрошений ансамбль мажореток – мерівська гвардія, які з короваєм зустріли міського голову Віктора Весельського. Голова міської виборчої комісії Володимир Григорович вручив посвідчення та нагрудний знак міського голови, новообраному міському голові Віктору Леонідовичу. До вітального слова та передачі атрибутів міського голови – колару, печатки міського голови, Статуту територіальної громади міста Новограда-Волинського, політичної настанови, та символічного ключа від міста був запрошений міський голова шостого скликання Володимир Загривий. Після чого відповідно до закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування“ Віктор Весельський склав присягу  посадової особи місцевого самоврядування, а також виконав почесну місію вручив посвідчення та нагрудні знаки 34 новообраним депутатам міської ради сьомого скликання. Ще одну почесну місію здійснив Віктор Леонідович вручивши найвищу відзнаку та свідоцтво Почесного громадянина міста Новограда-Волинського,  відповідно до рішення міської ради від 20 жовтня 2015 року №822 депутату міської ради шостого скликання, тренеру викладачу з гирьового спорту Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи, багаторазовому чемпіону світу з гирьового спорту Олександру Дідовцю – за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту. 

Новообраний міський голова отримав щирі вітання та побажання. До вітального слова був запрошений Антонюк Василь Миколайович керівник міста Новограда-Волинського 1976-1986 років, Почесний громадянин міста. Василь Миколайович у своєму виступі зазначив: „Так сталося, що на зламі віків доля подарувала нам славного земляка Віктора Леонідовича, який в буремні роки не розгубився, не зламався, а продовжував працювати і допомагати людям і рідному краю. Роки моєї співпраці з ним показали, що це чудовий організатор, професіонал своєї справи, простий та доступний і разом з тим вимогливий та справедливий.“ Також вітали з призначенням міського голову Малиновський Антон Станіславович, голова Житомирської обласної державної адміністрації 1995-1998 років; Шалухін Віктор Андрійович, керівник виборчого штабу, директор фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; Сорока Василь Іванович, заступник міністра з аграрної політики України 2003-2004 років; Володимир Михнюк, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації. Міський голова Віктор Весельський подякував всім присутнім, а також новоград-волинським виборцям за виявлену довіру довіру.

Після урочистої частини міський голова приступив до проведення пленарного засідання першої сесії сьомого скликання. На порядок денний було винесено  4 питання.

Першочергово був затверджений регламент першої сесії міської ради сьомого скликання. Відповідним рішенням міської  ради утворено  постійні комісії  міської ради з питань: депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян – голова комісії депутат Рассадін Андрій Олексійович; міського бюджету та комунальної власності – голова комісії депутат Юшманов Ігор Геннадійович; житлово-комунального господарства та екології – голова комісії депутат Легенчук Анатолій Володимирович; соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту – голова комісії депутат Федорчук Володимир Григорович; економічного розвитку – голова комісії депутат Хапчук Сергій Вікторович; містобудування, архітектури та земельних відносин – голова комісії депутат Остапчук Олександр Леонідович.

На завершення першого пленарного засідання сесії було обрання секретаря міської ради. Адже, як наголосив у своїй промові міський голова Віктор Весельський, секретар стане правою рукою керівника міста і за вагомістю не поступатиметься першому заступнику, обраному на конкурсній основі. Голосування було таємним із суворим дотриманням всіх процедурних вимог. Після оголошення результатів голови лічильної комісії, завдяки підтримці двадцяти чотирьох депутатів, секретарем міської ради стала Олена Пономаренко, яка працювала заступником начальника, начальником відділу грошових виплат і компенсацій міського управління праці та соціального захисту населення.

Наголошуємо, що безпрецедентною для міста стала  пряма трансляція першої сесії новообраної  Новоград-Волинської міської радисьомого скликання, яка свідчить про наміри влади забезпечити прозорість у її роботі. Як наголосив Віктор Весельський прямі трансляції пленарних засідань, а також засідань виконавчого комітету міської ради і в подальшому відбуватимуться,  що дозволить городянам побачити, як і за що голосують їхні обранці.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія