Відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

10 Червня 2016, 2:37

9 червня 2016 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося пленарне засідання п’ятої  сесії міської ради сьомого скликання. У засіданні взяли участь 31 депутат міської ради із 34 обраних, також були присутні голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимир Михнюк, голова Новоград-Волинської районної ради Дмитро Рудницький, керівники правоохоронних органів, керівники виконавчих органів міської ради, представники політичних та громадських організацій, громадськості міста, місцевих засобів масової інформації, інші зацікавлені особи. Першочергово міський голова виконав приємну місію вручив Почесну грамоту Центральної виборчої комісії начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців Тетяні Соколюк за сумлінне виконання своїх обов’язків, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень. Також очільник міста ознайомив присутніх з відповідями на звернення, які надійшли з відповідних міністерств та відомств, стосовно забруднення р.Случ та неприйняття законопроекту «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо розподілу акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, які використовуються як компоненти моторних палив, палива моторного альтернативного)» (реєстр. № 4495 від 21.04.2016р.)».

Під час пленарного засідання було прийнято 13 рішень, також депутати міської ради прийняли до відома ряд інформації та підтримали 2 звернення. Всі питання були попередньо обговорені на засіданні постійних комісій міської ради та на двох засіданнях погоджувальної ради. До уваги новоград-волинців перелік рішень, які були прийняті під час п’ятої  сесії міської ради:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за I квартал 2016 року.

2. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

3. Про внесення змін у додаток до рішення міської ради від 20.10.2015 №808 „Про перейменування вулиць та провулків міста”.

4. Про розгляд заяв та звернень щодо земельних правовідносин.

5. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин.

6. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

7. Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації міста Новограда – Волинського на 2016-2020 роки.

8. Про внесення змін у додаток до рішення міської ради від 23.11.12 № 324 „Про звіт начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради про роботу в 2011-2012 роках та про міську програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки“.

9. Про списання майна комунальної власності територіальної громади міста.

10. Про майно комунальної власності територіальної громади міста.

11. Про хід виконання міської комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення міста на 2013 – 2017 роки.

12. Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради.

13. Про скасування рішення міської ради від 21.04.2016 №96 „Про утворення депутатської комісії з питань техніко-економічного обґрунтування обсягів капітальних видатків міського бюджету “

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“.

Наступне пленарне засідання міської ради сьомого скликання відбудеться 21 липня 2016 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія