Відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання

23 Червня 2017, 22:19

22 червня 2017 року відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Весельського Віктора Леонідовича. За результатами реєстрації на пленарне засідання прибули 32 депутати міської ради та міський голова, у такому складі засідання є повноважним та має право вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний.

На початку засідання Віктор Леонідович зазначив, що щорічно 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. „Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу у Другій світовій війні“, – наголосив очільник міста. Присутні на пленарному засіданні вшанували пам’ять синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни хвилиною мовчання. Від імені міської ради було делеговано для церемонії покладання квітів до Обеліску Слави депутатів міської ради О.І. Журбенка. і В.С. Табалюка, заступника міського голови Л.В.Шутову, ветеранів війни, представників виконавчих органів міської ради та молоді міста. Також Віктор Леонідович запросив депутатів міської ради та всіх бажаючих взяти участь у мітингу з нагоди відкриття пам’ятника на братській могилі жертвам нацизму після реконструкції на вул.Волі, 52, який відбудеться 23 червня 2017 року о 10.00 годині. Потому міський голова привітав депутатів міської ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. У ході ведення засідання В.Л. Весельський поінформував про лист, який надійшов на ім’я міського голови від в.о. голови міської партійної організації «Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина» Гончарука В.В. Також інформував про створення депутатської групи міської ради з питань захисту інтересів громадян міста та про зміни у складі депутатських груп міської ради з питань молодіжної політики міста і «Європейське майбутнє».

Після затвердження часового регламенту роботи пленарного засідання депутати міської ради перейшли до розгляду порядку денного. Враховуючи той факт, що погоджувальною радою 19 червня 2017 року було схвалено проект порядку денного, який сформовано з двох частин. У першу частину включено питання, які розглядаються за скороченою процедурою без обговорення. Це питання, які погоджені всіма постійними комісіями без зауважень, а також питання, до яких постійними комісіями були подані відповідні пропозиції і поправки, але згідно рішення погоджувальної ради вносяться на розгляд пленарного засідання за скороченою процедурою з урахуванням схвалених пропозицій. Таким чином, у першу частину проекту порядку денного включено 23 питання. У другій частині розгляду проекту порядку денного включено 8 питань, які згідно рішення погоджувальної ради вносяться на розгляд пленарного засідання з метою їх обговорення і прийняття або відхилення. Таким чином під час пленарного засідання тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання було розглянуто усі питання порядку денного, ряд інформацій, депутатські звернення та заяви, які були оформлені протокольно.

Зокрема, затверджено звіт про виконання міського бюджету за I квартал 2017 року. Внесено ряд змін та доповнень, а саме: у додатки до рішення міської ради від 09.06.2016 № 109 «Про затвердження Положень про виконавчі органи Новоград-Волинської міської ради»; складу комісії по супроводженню інвестиційного проекту; Програми розроблення містобудівної документації міста Новограда-Волинського на 2016-2020 роки; Програми розвитку земельних відносин у місті Новограді-Волинському на 2016-2020 роки; Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та осіб, які брали участь в антитерористичній операції і членів їх сімей на 2017 рік; у додаток 2 до рішення міської ради від 04.02.16 №33 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів»; міського бюджету на 2017 рік; Комплексної програми забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у м. Новоград-Волинський на 2016 – 2020 роки; у додаток 2 до рішення міської ради від 23.12.16 №197 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2017 рік»; у додаток 2 до рішення міської ради від 23.02.2017 №266 «Про справляння плати за землю у місті Новограді-Волинському»; у додаток до рішення міської ради від 23.12.16 №230 «Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік»; у додаток до міської Програми охорони навколишнього природного середовища на 2017-2021 роки.

Також рішеннями міської ради: надано згоду на добровільне об’єднання територіальних громад; встановлено розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, комунальних підприємств, установ та організацій; затверджено нові редакції Статутів дошкільних та позашкільних навчальних закладів; делеговано членів до складу Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу.

Відповідним рішенням затверджено містобудівну документацію „Детальний план частини території міста Новограда-Волинського на вулиці Маршала Рокосовського під багатоповерхову житлову забудову“

Після низки виступів, прийнятих рішень і обговорень актуальних питань, депутати міської ради завершили роботу сесії.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“. Проведення чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання планується 27 липня 2017 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія