Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

1 Березня 2016, 6:22

25 лютого 2016 року відбулося позачергове засідання міської комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Ю.Г.Юсипця. Під час засідання були розглянуті такі питання:

1. Про виконання пунктів рішень чергового засідання обласної комісії  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій від 10 лютого 2016 року надісланого за підписом  голови ОДА Машковського С.О.

В результаті  затверджено  рішення міської комісії ТЕБ та НС  «Комплексний міжвідомчий план щодо проведення масово-роз’ясню-вальної роботи серед населення з дотримання вимог правил пожежної безпеки життєдіяльності, попередження пожеж, інших надзвичайних  ситуацій, загибелі та травмування людей на них по місту Новоград-Волинській на 2016 рік». Розроблено графік проведення у продовж першого півріччя поточного року комплексних перевірок стану утримання і використання захисних  споруд цивільного захисту. Розроблено заходи щодо підготовки об’єктів міста до функціонування під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2016 року.

2. Про виконання організаційних вказівок щодо підготовки та проведення спільного штабного тренування на тему «Дії органів управління і сил цивільного захисту у разі загрози або виникнення надзвичайних  ситуацій пов’язаних з пропуском весняної повені, льодоходу та дощових  паводків».

Начальник відділу з питань цивільного захисту населення  міської ради О.А.Мельник під час засідання забезпечив учасників спільного штабного тренування роздатковим матеріалом та визначеними  обсягами індивідуальних завдань для виконання.

Увагу учасників спільного штабного тренування  було звернуто на необхідність практичного відпрацьовування комплексу евакуаційних заходів у різних потенційно можливих ситуаціях. Відпрацювання кожною спеціалізованою службою певного кола питань в цілому сприятиме своєчасному та якісному проведенню евакуаційних заходів.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія