Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

8 Серпня 2019, 16:33

07 серпня 2019 року у великій залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів позачергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 14 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради.

На початку засідання міський голова Віктор Весельський поінформував присутніх про те, що в п’ятницю 09 серпня у м.Житомирі з робочим візитом перебуватиме Президент України Володимир Зеленський, який представить нового голову Житомирської обласної державної адміністрації. 

Також, у ході засідання було розглянуто питання «Про створення комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, та визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію».

Як зазначила доповідач з даного питання – директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, проект рішення внесено на розгляд засідання з метою отримання субвенції з державного бюджету та спрямування її на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень. 

Відповідне рішення виконавчого комітету міської ради буде розміщено на офіційному сайті міської ради у рубриці «Нормативна база – Рішення виконавчого комітету», після підписання його міським головою.

Чергове засідання виконавчого комітету планується провести 14 серпня.

 

Чат-бот Гаряча лінія