Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

6 Грудня 2016, 6:35

5 грудня 2016 року під головуванням міського голови В.Л. Весельського у великій залі Будинку рад відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. На порядку денному було розглянуто три питання:

1. Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації;

2. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік;

3.Про звернення до Кабінету Міністрів України з приводу прийняття та введення в дію постанови №865 від 30 листопада 2016 року.

Зокрема, рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.12.2016 №290 створено комісію щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової, затверджено її склад та Положення про комісію.

Головою комісії обрано заступника міського голови Л.В. Шутову. Відповідно до Положення, дана комісія є робочим органом, що утворюється виконавчим комітетом міської ради з метою забезпечення виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам I – ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

З повним текстом прийнятих рішень виконавчого комітету можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Нормативна база – Рішення виконавчого комітету».

Наступне засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 14 грудня 2016 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія