Відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради

24 Березня 2023, 8:34

Відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради

23 березня, під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного пленарного засідання тридцять першої сесії міської ради восьмого скликання.
Участь у засіданні взяли: секретар міської ради Оксана Гвозденко та заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь та Віталій Якубов.
Відповідно до порядку денного на пленарне засідання внесено 6 питань.
Зокрема, депутати обговорили питання про звіт керуючого справами виконавчого комітету міської ради, про звіти постійних комісій міської ради, про звіти голів наглядових рад комунальних підприємств Звягельської міської ради та про звіти голів спостережних рад закладів охорони здоров’я Звягельської міської ради.
Одне з питань було знято з розгляду, а саме – про затвердження списків отримувачів грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади.
Також до порядку денного чергового пленарного засідання було внесено звернення депутатів Звягельської міської ради до Житомирської обласної ради щодо передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області у комунальну власність Звягельської міської територіальної громади в особі Звягельської міської ради майнового комплексу з будівлями комунального некомерційного підприємства «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради.

Пропозиції, доповнення та зауваження, які були озвучені, буде детально обговорено під час пленарного засідання сесії, яке відбудеться 30 березня 2023 року о 09:00.

Чат-бот Гаряча лінія