Відбулося урочисте відкриття фірмового магазину «ХЛІБНЕ АСОРТІ»

12 Жовтня 2021, 19:40

Напередодні відзначення дня працівників харчової промисловості у Новограді-Волинському відбулося урочисте відкриття фірмового магазину «ХЛІБНЕ АСОРТІ» ПрАТ «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО ХЛІБОЗАВОДУ».

Громадян та гостей міста приємно здивує широкий асортимент хлібобулочних виробів (більш як 100 найменувань) за ціною виробника. Крім того, на честь відкриття магазину, завод розпочинає виробництво 6 нових видів продукції.

ПрАТ «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД» є одним з найбільших регіональних виробників хліба та хлібобулочної продукції в Житомирській області. Хлібозавод був заснований в 1944 році.

Сергій Федорович Портянко, генеральний директор ПрАТ «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД» зі своїм колективом щодня працює над вдосконаленням рецептури, розширенням асортименту, оновленням технологічних ліній та посиленням контролю якості продукції, шануючи традиції та багаторічний досвід хлібопекарів.

У вересні 2021 року, в рамках Міжнародної спеціалізованої виставки хлібопекарської промисловості «BAKERY UKRAINE – 2021» відбувся Професійний дегустаційний конкурс хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів, в якому серед 10 найпотужніших підприємств України, взяв участь та представив свою експозицію і ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод». За результатами конкурсу – 4 хлібобулочних вироби Новоград-Волинського хлібозаводу завоювали нагороди, а саме:

– Хліб «З льоном» – отримав найвищу нагороду конкурсу «Гран-прі»;

– Пиріг «Зустріч» – отримав найвищу нагороду конкурсу «Гран-прі»

– Хліб «Смачний» – золота медаль;

– Хліб «Смакота» – срібна медаль.

11 жовтня стало ще однією сторінкою успішної історії ПрАТ «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО ХЛІБОЗАВОДУ».

 

Фото АФІША НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ

 

Чат-бот Гаряча лінія