Відбулося урочисте відзначення творчо працюючих педагогів та обдарованих дітей «Обдарованість 2023».

2 Червня 2023, 16:16

З метою відзначення найкращих учнів, які гідно представили наше місто за підсумками 2022-2023 навчального року в інтелектуальних і творчих конкурсах, Всеукраїнському конкурсі-захист учнівських науково-дослідницьких робіт у Малій академії наук та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулося урочисте відзначення творчо працюючих педагогів та обдарованих дітей «Обдарованість 2023».

Відповідно до Програми розвитку освіти Звягельської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 4 березня 2021 року №83 талановитим учням (вихованцям) та педагогічним працівникам за результатами участі конкурсах фахової майстерності, ініційованих Міністерством освіти і науки України за підсумками 2022-2023 навчального року вручено відзнаки, сертифікати для отримання грошової винагороди й подарунки.

Цього року 432 учні взяли участь в ІІ етапі змагань в олімпіадах з навчальних дисциплін. 58 з них стали учасниками обласного етапу, здобувши 32 призових місця.

Одним із основних завдань сучасної школи є залучення  творчо обдарованих  учнів до наукової діяльності, що успішно здійснюється членами наукових товариств «Звягель», «Астра» та «Олімпія». 10 учнів взяли участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 6 з них здобули призові місця.

Також нагороджено учителів-переможців зонального та регіонального етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023», переможців 12 обласного інтелектуального конкурсу юних істориків, третього етапу 23 міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, вихованців гуртків центру позашкільної освіти.

Чат-бот Гаряча лінія