Відбулося відкриття АЗПСМ №3 після капітального ремонту

15 Червня 2024, 14:29

Питання забезпечення якісними медичними послугами населення є надзвичайно актуальним й одним із найпріорітетніших як для мешканців Звягельської територіальної громади так і для органів місцевої влади.

Саме за підтримки місцевої влади, депутатського корпусу, жителів громади було проведено капітальний ремонт амбулаторії ЗПСМ №3 із розширенням її площі.

15 червня відбулося урочисте відкриття оновленої АЗПСМ №3. На відкриття завітали міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступниця міського голови Ірина Гудзь та Наталія Борис, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Олександр Лось, директор КНП “Центр первинної медично-санітарної допомоги”, депутати міської ради,  підрядник, який здійснював роботи Владислав Гаврилюк та всі небайдужі жителі громади.

 

Відтепер в даній амбулаторії лікарі-педіатри будуть здійснювати прийом дитячого населення від 0 до 17 років.

В медичному закладі облаштовано три кабінети прийому лікарів-педіатрів, кабінет щеплень, маніпуляційний кабінет та кабінет досліджень з відокремленим прийомом медичної сестри.

 

Графік роботи амбулаторії № 3 з 08:00 до 20:00 у дві зміни.

Амбулаторія №3 знаходиться по вулиці  Житомирська, 27.

За сприянням проекту USAID “Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні” амбулаторія отримала необхідне обладнання для покращення інфекційного контролю в закладі.

Також, слід зауважити, що минулого року заклад став пілотним центром проекту ЮНІСЕФ – щодо впровадження програми домашніх візитів “Турбота з народження вдома”. В амбулаторії, за сприяння проєкту, планується дооснастити кабінет щеплень, створити зону для розваг малечі, з метою зменшення стресу у дітей під час профілактичних оглядів та лікування.

Завдяки даному проєкту амбулаторія отримала автомобіль, закуплений кошторисом ЮНІСЕФ за пожертви людей з Королівства Нідерландів для здійснення активних патронажів вдома.

 

З відкриттям амбулаторії ще більше маленьких мешканців Звягельської територіальної громади матимуть змогу отримати якісні медичні послуги.

Бажаємо всім мешканцям Звягельської територіальної громади здоров’я та чекаємо діток в новому яскравому та модернізованому медичному закладі!

Чат-бот Гаряча лінія