Відбулося відкриття їдальні на ПрАТ ВКФ «Леся»

22 Лютого 2016, 5:04

19 лютого відбулося урочисте відкриття їдальні на ПрАТ ВКФ «Леся» на яке був запрошений міський голова В.Л.Весельський та секретар міської ради О.А.Пономаренко. Власник ПрАТ ВКФ «Леся» Микола Сиченко та міський голова Віктор Весельський перерізали символічну червону стрічку та перейшли до нового приміщення їдальні. Як зазначив у своєму вітальному слові Микола Вікторович, вже наступного тижня працівники фабрики зможуть у тестовому режимі харчуватися у їдальні. Висловив щирі слова подяки Костеченко Майї Миколаївні – директору Новоград-Волинської швейної фабрики, виконавчому директору закритого акціонерного товариства виробничо-комерційної фірми „Леся” (18.04.1980-09.01.2006) та всьому трудовому колективу за злагоджену працю.

Приватне акціонерне товариство ВКФ «Леся», розташоване в центрі міста Новоград-Волинського на сьогоднішній день, являється надійним бюджетоутворюючим промисловим об’єктом, роботодавцем для сотень новоград-волинців.

Фабрика заснована ще в 1965 році. Пройшовши багато років модернізації на сьогодні це сучасне швейне виробництво, яке працює на європейському рівні, систематично займається питаннями оновлення швейного обладнання та впровадженням нових технологій. Головним партнером фабрики є німецька компанія „Leineweber GmbH&CO“. Свою продукцію фабрика виготовляє для німецьких партнерів за давальною схемою. Попередньо працівникам без досвіду роботи надається можливість навчання. Всього на фабриці працює більше 400 чоловік. Нове обладнання, яке встановили у 2013-2015 роках більш сучасне та надає можливість виконувати додаткові функції. ВКФ „Леся“ забезпечує новоград-волинців робочими місцями із достойними умовами праці, справно сплачує кошти до міського бюджету, оновлює асортимент та підвищує якість продукції.  Лише за 2015 рік ПрАТ ВКФ „Леся” створило біля 80 нових робочих місць. Вже багато років ВКФ „Леся“ є одним із кращих промислових підприємств України. Її продукція, завдяки гарній якості, добре зарекомендувала себе і за межами країни.
 

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради 

 

Чат-бот Гаряча лінія