Відбулося вісімдесят шосте засідання виконавчого комітету міської ради

10 Січня 2024, 17:17

10 січня відбулося чергове 86 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання. В ході засідання розглянули 9 питань порядку денного.
На початку засідання представник однієї з військових частин передав подяку для Звягельської громади за всебічну підтримку Збройних Сил України. Підтримка наших захисників і надалі залишатиметься в пріоритеті  Звягельської міської ради, її виконавчого комітету та кожного жителя громади.

Члени виконавчого комітету заслухали та детально проаналізували інформацію про діяльність комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Звягельської  міської ради, надану директором Світланою Бондарчук.

Відповідно до стратегії розвитку КУ «ЦПРПП» та плану роботи Центр реалізував такі напрямки роботи:

  • Організаційно-методичні заходи, спрямовані на професійне зростання педагогічних працівників (проведення тематичних івентів, семінарів, майстер-класів кращих педагогів громади ЗЗСО, ЗДО, ЦПО, тематичні круглі столи в межах роботи професійних спільнот, предметні тижні у ЗЗСО – «STEM-освіта».
  • Поширення та впровадження в освітній процес кращого педагогічного досвіду (конкурс «добрих практик» освітян Звягельської міської територіальної громади «Сучасна освіта»
  • Супровід конкурсів фахової майстерності (Всеукраїнський конкурс «Учитель року»
  • Підвищення кваліфікації педагогічних працівників (підготовка наказів про курсову підготовку педагогічних працівників на основі регіонального замовлення, проведення відповідної координаційної роботи, інформування, консультування щодо питання підвищення кваліфікації, звірка з реєстрами КЗ «ЖОІППО» ЖОР, отримання свідоцтв про ПК та передача їх на заклади освіти.
  • Атестація педагогічних працівників
  • Координація і супровід професійних спільнот. Центром проводяться спільні заходи з обміну досвідом роботи, впровадження концепції НУШ, надання консультативної підтримки з питань професійного розвитку, визначення траєкторії їх професійного розвитку (самоаналізу педагогічними працівниками власної діяльності, написання методичних розробок, атестації, сертифікації, проходження курсів підвищення кваліфікації, участі у конкурсах фахової майстерності, організації дистанційного навчання, роботі з обдарованими дітьми, попередження булінгу, психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості, підготовки творчих доробок на Конкурс «добрі практики», медіакомпетентності та цифрової грамотності, академічної доброчесності, гармонізації психологічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, формувального оцінювання в НУШ, подолання стресу, відновлення ресурсності, збереження ментального здоров’я в умовах воєнного стану. Відповідно до запитів освітян проводиться онлайн-навчання, організаційно-методичні наради як в офлайн так і в онлайн режимах; організовували вебінари, майстер-класи із залученням спікерів з числа досвідчених педагогів закладів освіти громади та оперативно висвітлювали інформацію у соціальних мережах. Вперше до Дня міста Звягель проводився міський конкурс авторів віршованої поезії та прози «Звягель – наше місто». Освітяни стали активними учасниками Всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції «Утвердження української національної ідеї у творчості і громадсько-політичній діяльності Лесі Українки, Олени Пчілки, Михайла Драгоманова та інших видатних особистостей України на теренах Волині-Полісся». Здійснюється координація діяльності професійної спільноти бібліотекарів ЗЗСО Звягельської міської територіальної громади.
  • Робота з обдарованими дітьми як невід’ємна частина професійного зростання педагогів (Всеукраїнські учнівські предметні олімпіади, Всеукраїнський конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт МАН України). За підсумками роботи з обдарованими дітьми проводиться міське свято «Обдарованість року», відповідно до Програми розвитку освіти Звягельської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 04.03.2021 №83. Інформаційний супровід свята здійснюється КУ «ЦПРПП» у співпраці з КЗ «ЦПО» при підтримці управління освіти і науки, управління культури і туризму, адміністрації ЗЗСО, міської влади, депутатів.
  • Робота психологічної служби. Відповідно до особливостей роботи в закладах проведено навчальні семінари та вебінари, функціонує «Школа професійного зростання». Підготовлено пакет документів щодо технік екстреної психологічної допомоги дітям та дорослим під час воєнних дій. Наповнюється банк психологічних методик у вайбер-спільноті психологічної служби Звягельської міської територіальної громади щодо роботи з травмою війни, ПТСР, інших розладів, які можуть спровокувати воєнні дії у всіх учасників освітнього процесу. На сторінці соціальної мережі Facebook постійно наповнюється та оновлюється сторінка «Психологічна допомога Звягель», де працівники психологічної служби на постійній основі викладають матеріали психологічного характеру, а також, розміщено телефони тих працівників психологічної служби, хто взмозі на волонтерських засадах надавати психологічну допомогу за телефоном. З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну, за ініціативи заступника міського голови Борис Н.П. та начальника управління освіти і науки Ващук Т.В. був створений Центр гуманітарної допомоги з надання психологічної допомоги дітям та дорослим з числа практикуючих практичних психологів ІРЦ та ЦПРПП.
  • Формування єдиного інформаційного поля. Створений та продовжує наповнюватися інформаційним контентом сайт КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Звягельської міської ради», де розміщуються матеріали і корисні посилання з урахуванням запитів педагогічних працівників та вимог сьогодення (адреса сайту http://nv-cprpp.zt.sch.in.ua/). Проводяться опитування з метою вивчення потреб педагогічних працівників для організації роботи професійних спільнот, підготовки індивідуальних консультацій, формування індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагогічного працівника. У соціальній мережі Фейсбук створена сторінка Центру, на якій висвітлюється інформація про проведені заходи, анонси подій, поширюється інформація з досвіду роботи педагогічних працівників, результативність роботи з обдарованими дітьми. За ініціативи управління освіти і науки Звягельської міської ради педагогічні працівники ЦПРПП працювали над створенням та адмініструванням YouTube каналу «Онлайн-садок «Асорті», який має мету сприяти щоденному розвитку важливих навичок дошкільнят. Авторами відео-роликів стали педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Звягельської міської територіальної громади. Центр зареєстрований на Національній платформі можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay». Це інформаційний ресурс, призначений для взаємодії між суб’єктами надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації і педагогічними працівниками, де можна пропонувати можливості підвищення кваліфікації.

Заслухавши інформацію, члени виконавчого комітету відзначили роботу КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Звягельської міської ради, висловили свої пропозиції щодо подальшої реалізації основних функцій та напрямків діяльності установи, зокрема долучатися до міжнародних ініціатив та грантових програм, переймати зарубіжний досвід роботи подібних установ, налагоджувати співпрацю та обмін досвідом з містами-побратимами тощо.

Також рішенням виконавчого комітету затвердили Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення Звягельської міської територіальної громади.

Окрім того прийняли низку рішень щодо захисту прав та інтересів дітей, житлово-квартирних та майнових питань, надання дозволу на відключення від системи централізованого опалення.

З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/

Пряма трансляція 86 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/RU-u_Zf6jTw

#Звягель

#Звягель_офіційний

#Звягель_виконавчий_комітет

Чат-бот Гаряча лінія