Відбулося восьме засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання

14 Квітня 2016, 0:00

13 квітня 2016 року у великій залі Будинку рад, під головуванням міського голови Віктора Весельського, відбулося восьме засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради. Першочергово Віктор Леонідович поінформував присутніх про поточну ситуацію щодо життєзабезпечення міста. Озвучив інформацію про виконання бюджету міста за І квартал 2016 року. За  даними управління Державної казначейської служби України в м. Новограді-Волинському до бюджету міста за І квартал поточного року надійшло коштів у сумі 107 141,8 тис. грн. або 102,6% до плану міської ради. До загального фонду міського бюджету надійшло 103 725,6 тис. грн. або 102,6% до плану міської ради. Закріплених та власних доходів отримано у сумі 39 679,7 тис. грн., що більше плану міської ради на 6 447,0 тис. грн. або на 19,4%. Виконання забезпечено по всіх джерелах доходів. До спеціального фонду міського бюджету надійшло 3 416,2 тис. грн., з них 82,4 тис. грн. – кошти бюджету розвитку.

Видаткова частина міського бюджету за І квартал 2016 року в цілому виконана  у сумі 94 828,0 тис. грн., що становить 93,3 % планових призначень. Видатки загального фонду міського бюджету профінансовано у сумі 92 072,9 тис. грн., що становить 94,0% планових призначень. На фінансування першочергових та захищених статей спрямовано 89 473,5 тис. грн. або 97,2%. Касові видатки за спеціальним фондом проведено у сумі 2 755,1 тис. грн.

В повному обсязі забезпечена виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ міста та проведені розрахунки за спожиті енергоносії. Профінансовані всі видатки, зареєстровані розпорядниками коштів в управлінні Державної казначейської служби м. Новограда-Волинського.

На засіданні виконавчого комітету були присутні 20 членів виконавчого комітету міської ради, керівники виконавчих органів влади, представники громадськості, місцевих ЗМІ. Засідання виконкому транслювалося у прямому ефірі по місцевому телеканалі телерадіокомпанії „Мальта”.

На порядку денному було розглянуто та прийнято 17 рішень:

Про впровадження коефіцієнту співвідношення кількості безплатно перевезених до платних пасажирів на міському автобусному маршруті №7 „Будинок Офіцерів – Залізничний вокзал“.

Про контрольну комісію виконавчого комітету міської ради за дотриманням зобов’язань щодо сплати податків та зборів до міського бюджету.

Про поточне будівництво у місті.

Про перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності.

Про встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів у місті.

Про створення міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Про надання разової грошової допомоги учасникам АТО.

Про надання разової грошової допомоги на лікування.

Про надання разової грошової допомоги у зв’язку з обставинами.

Про затвердження висновку органу опіки і піклування.

Про взяття на соціальний квартирний облік.

Про квартирні питання.

Про житлово-квартирні питання.

Про захист прав та законних інтересів дітей.

Про захист житлових і майнових прав дітей.

Про приватизацію кімнат гуртожитку на вул. Шевченка, 62.

Про співфінансування об’єкту „Реконструція котельні КП „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ по вул. Шевченка, 1 в м. Новоград-Волинський“

Проект рішення «Про затвердження Плану залучення сил та засобів на гасіння пожеж, ліквідацію аварій, катастроф, стихійних лих на території міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського району» було знято для доопрацювання.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Наступне засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 27 квітня 2016 року.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія