Відбулося засідання колегії служби у справах дітей Звягельської міської ради

5 Грудня 2023, 8:57

На минулому тижні відбулося засідання колегії служби у справах дітей Звягельської міської ради.

На засіданні було проаналізовано роботу з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, а саме, які зазнали насильства в сім`ї та розглянуто питання щодо профілактики протиправних дій та недопущення вчинення правопорушень серед дитячого населення.
Виступали головний спеціаліст служби у справах дітей Звягельської міської ради Скиба О.Г., головний спеціаліст-юрисконсульт служби у справах дітей Звягельської міської ради Пелешок І.В., начальник сектору протидії домашньому насильству Звягельського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Лібіченко С.Л., старший інспектор сектору ювенальної превенції Звягельського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Кайданович О.В., провідний фахівець із соціальної роботи Бугаревич О.Ю. Звягельського міського центру соціальних служб.
Члени колегії проаналізували питання порядку денного, сформували план спільних дій щодо попередження скоєння будь-яких видів та проявів насильства, протиправних дій та прийняли об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей в територіальній громаді.
Чат-бот Гаряча лінія