Відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської ОТГ за конкурсом

23 Травня 2019, 13:46

22 травня 2019 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади за конкурсом.

Участь в засіданні взяли: секретар міської ради Василь Остапчук, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, депутати міської ради та члени комісії.

Під час засідання членами комісії було розглянуто звернення щодо:

– Списання основних засобів з балансу КНП „Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання“, а саме: апарат рентгенівський діагностичний „Арман-1“, трубка до флюорографа 6-10 БД-8-125, кольпоскоп МК 200. Дане звернення вирішили винести на розгляд засідання сесії міської ради.

-Передачі на баланс КНП „Центр медико-санітарної допомоги“ Новоград-Волинської міської ради будівель, що знаходяться на території Майстрівського старостинського округу. Вирішили передати на баланс КНП „Центр медико-санітарної допомоги“ Новоград-Волинської міської ради будівлю фельдшерського пункту в с. Маковиці.

– Використання приміщень на вул. Чехова,4. Вирішили внести на розгляд сесії міської ради питання щодо продажу нерухомого майна.

Крім того, розглянули питання про результати вивчення попиту на оренду частини нежитлового приміщення на вул. Шевченка, 33 (площа 98,35 кв. м). В ході вивчення попиту на оренду частини нежитлового приміщення на вул. Шевченка, 33 поступило звернення лише від ГО „Товариство „Закон ХХІ – століття“. Заявник має намір використовувати вищезазначене майно комунальної власності для спортивних занять, зобов’язується виконувати всі умови передачі майна в оренду, своєчасно сплачувати орендну плату.

Балансоутримувачем зазначеного майна комунальної власності є управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради. Тож, члени комісії вирішили погодити та внести на розгляд засідання виконавчого комітету міської ради питання щодо надання дозволу управлінню на укладання договору оренди з ГО „Товариство „Закон ХХІ – століття“.

Також на засіданні комісії розглянули питання про результати вивчення попиту на оренду асфальтозмішувача ДС-158. В ході вивчення попиту на оренду асфальтозмішувача ДС-158 до комісії не надійшло жодної заяви. По даному питанню, вирішили оголосити вивчення попиту на оренду майна.

Щодо питання, що стосується надання приміщення на вул. Леваневського,6 для комунально – торгівельного підприємства ,,Міський ринок“, члени комісії вирішили підтримати та внести на розгляд засідання виконавчого комітету міської ради.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія