Відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської ОТГ за конкурсом

5 Червня 2019, 16:50

05 червня 2019 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади за конкурсом.

Участь в засіданні взяли: перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, та члени комісії.

Під час засідання членами комісії було розглянуто звернення щодо:

– надання в оренду частини теплової мережі та частини мережі гарячого водопостачання котельні на вул. Ніколаєва, 15 для забезпечення тепловою енергією Комунального навчального закладу „Новоград-Волинської загальноосвітньої школи інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради“. Вирішили відкласти розгляд піднятого питання та доручити керівництву КП міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ звернутися до школи – інтернату з листом щодо забезпечення тепловою енергією закладу безпосередньо комунальним підприємством.

– надання в орендне користування ще одне офісне приміщення комунальної власності за адресою вул. І.Франка, 15-А з орендною платою 1 грн в рік, терміном на 10 років. Вирішили внести на розгляд чергової сесії міської ради питання збільшення орендованої площі нежитлового приміщення на вул. І.Франка, 15-А з орендною платою 1 грн в рік на термін дії 2 роки 11 місяців ГО „Фундація Широкопояс“.

 

Чат-бот Гаряча лінія