Відбулося засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у банках у 2016 році

19 Січня 2016, 22:15

Міський бюджет має тимчасово вільні кошти, які після прийняття міського бюджету на 2016 рік, будуть розміщені фінансовим управлінням міської ради на депозитних рахунках у банках.

Відповідно до п.7 постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.11 № 6 „Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках“ розпорядження міського голови від 15.01.16 № 5 (0) „Про створення конкурсної комісії з розміщення тимчасом вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках в 2016 році“, затверджено конкурсну комісію, засідання якої відбулось 18 січня 2016 року під головуванням міського голови Весельського В.Л..

Згідно листа Національного Банку України від 21.12.15.№ 20/101825, умовам розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, визначених п.З, зазначеного вище порядку, відповідають чотири банки: АТ „Укрексімбанк“, АТ„Ощадбанк“, АБ „УКРГАЗБАНК“ та ПАТ „УБРР“.

Членами конкурсної комісії були розглянуті подані пропозиції банків. Відповідно до п.8 вище зазначеного порядку переможцем конкурсу визнається банк, який за інших рівних умов запропонував найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк. За наданими пропозиціями переможцями конкурсу визнано АТ „УКРГАЗБАНК“ та АТ„Ощадбанк“, які запропонували однакові відсоткові  ставки за депозит.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія