Відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

13 Травня 2021, 13:15

Під керівництвом заступника міського голови Наталії Борис відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Під час засідання розглянули питання щодо потреби створення у Новоград-Волинській міській територіальній громаді кризового центру для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Основна функція таких закладів полягає в тому, щоб надати в разі необхідності постраждалій особі комплексну допомогу, тимчасове перебування, психоемоційну підтримку.

Попри те, що тема домашнього насильства є досить актуальною, у процесі обговорення члени координаційної ради одноголосно прийняли рішення про недоцільність відкриття кризового центру як окремої установи. Оскільки на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб діє мобільна бригада, надається комплексна допомога постраждалим особам. Також утримувати кризовий центр зі штатом працівників збитково для громади.

Обумовлено, що у разі потреби, для надання тимчасового житла постраждалим буде орендовано кімнати в гуртожитках навчальних закладів. Проведення оплати оренди приміщення для тимчасового перебування постраждалих осіб від домашнього насильства передбачено рішенням міської ради №135 від 22.04.2021 «Про внесення змін до комплексної програми «Молодь і родина Новоград-Волинської територіальної громади на 2017-2021 роки».

 

Чат-бот Гаряча лінія