Відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

1 Жовтня 2021, 14:16

Під час засідання членами робочої групи розглянуто пропозиції до проєкту Програми Новоград-Волинської міської територіальної громади з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2022-2026 роки.

До формування Програми було також залучено жителів Новоград-Волинської міської територіальної громади. На офіційних інформаційних ресурсах Новоград-Волинської міської ради було розміщено оголошення про подання та прийом пропозицій ( https://info.nvrada.gov.ua/uk/articles/item/16222/).

Основною метою розробки Програми є реалізація державної сімейної та ґендерної політики, спрямованої на утвердження в суспільстві соціальної справедливості та ґендерної рівності, підтримки сімей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, їх повновартісної участі у розбудові громадянського суспільства, подолання таких негативних явищ у суспільстві, як домашнє насильство та торгівля людьми.

Зокрема, до Програми Новоград-Волинської міської територіальної громади з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2022-2026 роки будуть входити наступні пункти:

1. Сімейна політика;

2.Запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі;

3. Гендерна політика;

4. Протидія торгівлі людьми.

За результатами засідання членами робочої групи вирішено врахувати всі пропозиції та адаптувати їх у проєкт Програми, яку буде внесено на розгляд чергової сесій міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія