Відбулося засідання міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

16 Червня 2017, 21:26

16 червня 2017 року під головуванням заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко відбулося засідання міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

У ході засідання директор Новоград-Волинського міського центру зайнятості Сербін В.А. поінформував про стан роботи з питань нелегальної зайнятості, трудової міграції та запобігання торгівлі людьми з цільовими групами та незайнятим населенням міста.

Головний спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей міської ради Трофимчук С.В. доповів про пріоритети профілактичної роботи служби у справах дітей міської ради щодо роботи з дітьми, які зазнали насильства. Про ситуацію в місті щодо фактів вчинення насильства в сім’ях та проведення роботи з потерпілими від насильства та кривдниками старший інспектор ювенальної превенції Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській обл. Швайківський Р.А.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія