Відбулося засідання оперативного штабу з питань реагування на ситуацію з розповсюдження ГРВІ та грипу

22 Січня 2016, 22:41

22 січня під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової відбулося засідання оперативного штабу з питань реагування на ситуацію з розповсюдження ГРВІ та грипу. На нараді були присутні начальник відділу охорони здоров’я міської ради Л.Р.Дутчак, начальник управління освіти і науки міської ради О.В.Ільяхова, голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту В.Г.Федорчук, заступник головного лікаря Новоград-Волинського міськрай ТМО М.С.Руденко, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги населення міста І.В.Вошко, завідувач підстанції екстреної медичної допомоги М.М.Корчомний, начальник Новоград-Волинського міжрайонного управління головного управління державної епідемічної служби України Ю.Г.Козир, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю М.Я.Левицька.  

Любомир Романович доповів присутнім членам штабу про ситуацію щодо захворювання на ГРВІ та грип. Так з 01.01.2016-22.01.16  зареєстровано 1776 осіб, за останню добу (21.01.2016 р.) захворіло  130 осіб, з них дорослих – 78, дітей – 52, госпіталізовано – 68 чоловік. Смертей від грипу та його ускладнень не зареєстровано.

Лариса Валентинівна наголосила, що на підставі особистого об’їзду міським головою Віктором Весельським медичних закладів, спілкування із сімейними лікарями – лікарями загальної практики, педіатрами, враховуючи рекомендації оперативного штабу з питань реагування на ситуацію з розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу серед населення міста, з метою попередження епідемії гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу, міський голова підписав розпорядження від 21.01.16 № 8(о), яким вирішено продовжити призупинення навчального процесу в навчальних закладах міста до 31.01.2016 року.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія