Відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення Дня захисника України

8 Жовтня 2019, 16:11

07 жовтня у конференц-залі міської ради в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела нараду щодо організації та проведення заходів з нагоди Дня захисника України.

У ході засідання було обговорено організаційні моменти проведення заходів, затверджених розпорядженням від 02.10.2019 № 232(о).

Зокрема, 11 жовтня:
– о 10:00 год. у с. Майстрів відкриття пам’ятника на братській могилі воїнів Другої світової війни та меморіальної дошки Козаку В.О.;
– о 17:00 год. у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки святковий концерт з нагоди Дня захисника України.

14 жовтня:
– об 11:00 год. біля Арки пам’яті Небесній сотні та загиблим учасника АТО (вул. Шевченка, 9а) покладання квітів та вшанування пам’яті Героїв, які віддали своє життя за незалежність України, а також флешмоб «Україна, ти моя єдина». Одночасно квіти буде покладено до підніжжня інших пам’ятних знаків у місті;
– об 11:40 год. покладання квітів біля Меморіалу загиблим учасникам АТО (вул. Житомирська).

Крім того, з 11 по 14 жовтня на місцевому телебаченні транслюватиметься відео вітання «Привітай захисника». Також акції, виставки та фотовиставки пройдуть у бібліотека, музеях, закладах загальної середньої освіти та на території міста. Зокрема, 11 жовтня у міському Палаці культури ім. Лесі Українки – фотовиставка «30 миттєвостей 30-ки» та виставка робіт учнів образотворчого відділення Школи мистецтв «Нащадкам славних козаків».

За результатами наради надано доручення відповідальним працівникам та уточнено сценарії проведення заходів.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія