Відбулося засідання оргкомітету з визначення переможців соціально-економічного та культурного розвитку м. Новоград-Волинський за 2015 рік

21 Січня 2016, 22:31

З початком нового року у всіх галузях міста підводяться підсумки зробленого у 2015 році. Вже традиційним для новоград-волинців є проведення на початку року щорічного відкритого рейтингу популярності „Гордість міста“ за результатами соціально-економічного та культурного розвитку міста за минулий рік.

20 січня 2016 року під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулося засідання оргкомітету під час якого обговорювалися імена найуспішніших, найталановитіших новоград-волинців, як особистостей, так і підприємств, установ, організацій, трудових та творчих колективів для відзначення у Рейтингу популярності „Гордість міста 2015 року“. Остаточні пропозиції затверджуватимуться на засіданні виконавчого комітету міської ради. Нагородження переможців соціально-економічного та культурного розвитку міста за минулий рік за більш як 50 номінаціями відбудеться у другій половині лютого.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія