Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку

2 Червня 2022, 13:21

Протягом поточного тижня у міській раді проходить підготовка до двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання. Включені до порядку денного чергової сесії проєкти рішень обговорюються на постійних комісіях.

Зокрема, 02 червня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку (голова постійної комісії, депутат міської ради Андрій Сухих).

Участь у роботі комісії взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Доля та головні розпорядники коштів, які надали депутатам відповіді та детальні роз’яснення на поставлені ними запитання.

На початку засідання обговорили скасування громадських слухань з питань перейменування вулиць, провулків, парків, скверів, алей Новоград-Волинської міської територіальної громади. Йшлося про те, що слухання, які мали відбутися 02 червня 2022 року, скасовано у зв’язку з наказом начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації від 01.06.2022 № 24 «Про забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану». Проте, заступник міського голови Наталія Борис зазначили, що громадське обговорення триває до 10 червня і зацікавлені особи та усі бажаючі можуть подати свої пропозиції. Із форматами подачі пропозицій можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3GWp853.

Під час засідання депутати міської ради опрацювали профільні питання сфери бюджету міської ТГ, зокрема щодо внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік. Також детально обговорили проєкти рішень галузей соціального захисту, житлово-комунального господарства, земельних відносин, охорони здоров’я, освіти, культури, тощо.

Пропозиції, доповнення та зауваження, які були озвучені в процесі засідання щодо окремих проєктів рішень, оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради, яка відбудеться 06 червня.

Чат-бот Гаряча лінія