Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян

15 Жовтня 2020, 15:03

Триває підготовка до 48 сесії міської ради сьомого скликання, яке відбудеться 22 жовтня. Включені до порядку денного проекти рішень обговорюються на постійних комісіях міської ради.

15 жовтня під головуванням депутата міської ради Андрія Рассадіна відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян, під час якого розглянули 28 питань порядку денного чергової сесії.

Комісією детально опрацьовано питання, що стосуються бюджету міської ОТГ, житлово-комунального господарства та комунальної власності, соціальної сфери.

Низку питань депутатами погоджено та запропоновано розглянути на пленарному засіданні за скороченою процедурою.

Озвучені в ході засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проектів рішень оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради.

З відеотрансляцією засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян можна ознайомитись за посиланням https://youtu.be/8qAwgqdRXwY.

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія