Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності

3 Вересня 2020, 10:55

Триває підготовка до 46 сесії міської ради сьомого скликання, яке відбудеться 10 вересня. Включені до порядку денного проекти рішень обговорюються на постійних комісіях міської ради.

03 вересня під головуванням депутата міської ради Юрія Новиченка відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності, під час якого розглянули 20 питань порядку денного чергової сесії.

Комісією детально опрацювано профільне питання сфери бюджету міської ОТГ – інформаційний матеріал до проекту рішення «Про внесення змін до міського бюджету Новограда-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Розпорядники коштів надали депутатам детальні роз’яснення на поставлені запитання.

Низка питань стосувалися земельних відносин та комунальної власності. Депутатами розглянуто проект Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності.

Окрім того, розглянули і проекти рішень, що стосуються організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території міської ОТГ, внесення змін до Статуту КП міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» у зв’язку зі збільшенням статутного капіталу, фінансового стимулювання спортсменів – переможців та призерів змагань за І півріччя 2020 року та інші.

З відеотрансляцією засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності можна ознайомитись за посиланням https://youtu.be/_o7jak5BJEg .

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія